Auna – kosmetyki wegańskie

Z miłości do fauny i flory

Uwielbiamy naturę, promienny wygląd oraz nieskomplikowaną pielęgnację. Te zamiłowania pozwalają nam tworzyć dobrej jakości kosmetyki ekologiczne. Ale co tak właściwie znaczy „ekologiczne”? To produkty ręcznie robione przez samą założycielkę. Wegańskie, więc pozbawione cierpienia zwierząt. Wytwarzane w małych partiach, aby były zawsze świeże. Stworzone dla każdego, bez ograniczeń ideologicznych. Plastik czy olej palmowy omijamy z daleka, za to chętnie wyznajemy nurty #lesswaste oraz #minimalism (nasze klasyczne opakowania możesz ponownie wykorzystywać). Tworzymy produkty etyczne, cenimy etos ludzkiej pracy, szanujemy dzieło matki natury i naszych mniejszych braci.

Fauna + Anna = Auna

Za marką Auna stoję ja – Anna Kościelnik. Z wykształcenia jestem chemikiem kosmetycznym, który pragnął połączyć swoje pasje – dobre kosmetyki, piękne przedmioty i zdrowy styl życia. Tak powstało moje „dziecko”, firma, która daje mi wiele radości. Jestem autentyczna w tym, co robię, bo tworzę kosmetyki, których sama używam. Co więcej: sama je wymyślam oraz pakuję do wysyłki! W 100% oddaję się temu i mam nadzieję, że zauważysz to w efekcie końcowym, czyli w kosmetyku, który trafi do Twoich rąk. Potrzeba matką wynalazku – mówią, i dokładnie tak było w moim przypadku. Auna powstała naprzeciw wielkim koncernom, które bez skrupułów wykorzystują nikomu niepotrzebne, a wręcz szkodliwe składniki do produkcji. Moje kosmetyki nie stoją na półce w drogerii obok popularnych marek i jestem z tego dumna.

Kosmetyki i coś znacznie więcej

Cruelty free to dla nas za mało. Zajmujemy się także działalnością charytatywną. Dla nas to nieodłączna część pracy. Zapewniamy Cię, że część pieniędzy, które wydałeś na zakup naszych kosmetyków, pójdzie na szczytny cel mający poprawić życie zwierząt. Nie tylko psów i kotów, które kochają wszyscy, ale także rysiów, wiewiórek, żubrów czy niedźwiedzi, o których nie pamięta się na co dzień. Bo każdy zwierzak zasługuje na godne traktowanie!

Auna to młoda marka, ale wciąż się rozwija. Niebawem zaprosimy Cię na fantastyczne warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych. Możesz przyjść sam, z siostrą, mamą, przyjaciółką – kimkolwiek chcesz. To świetna okazja, by nauczyć się czegoś nowego, a przy tym spędzić czas z ukochaną osobą. Stay tuned!

Dziękujemy, że tu jesteś!
Auna

Natural Anna Kościelnik 

ul. Słoneczna 18, Trzcianka 64-980, Polska 

tel. 0048-791-593-887 | strona: www.aunavegan.plemail: info@aunavegan.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera