BadumShop

Materace oraz poduszki dla dzieci i młodzieży tworzymy od 1995 roku. Wkładamy w produkcję pełne zaangażowanie i stale poszukujemy nowych rozwiązań. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Małopolsce. Nasze wyroby konsultujemy ze specjalistami z Instytutu Matki i Dziecka, fizjoterapeutami oraz lekarzami. Są one poddawane testom oraz udoskonaleniom tak, aby zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo snu najmłodszym.

Materace dla niemowląt

Odpowiednia twardość, sprężystość oraz bezpieczne materiały to nasz priorytet w produkcji materacy dla niemowląt. Nasze materace posiadają status wyrobów medycznych.

Cennym źródłem informacji na temat tego jak wybrać najlepszy materac jest wpis na naszym blogu – wywiad z przedstawicielką Instytutu Matki i Dziecka (tutaj link: https://badumshop.com/pl/blog/jak-wybrac-materac-dla-dziecka-wywiad-z-przedstawicielka-instytutu-matki-i-dziecka-b14.html)

Produkujemy materace z pianek o wysokiej gęstości, pianek wysokoelastycznych, przewiewnych siatek 3D, naturalnych mat roślinnych: kokosowej, lnianej oraz konopnej. Materiały posiadają szereg pozytywnych właściwości, a także zapobiegają odkształceniom oraz nadają sprężystości. Wszystkie zastosowane w materacach materiały posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

W naszym sklepie znajdziecie również materace do gondoli, kołysek, dostawek, łóżeczek turystycznych, a także ochraniacze, prześcieradła, pościel oraz kocyki.

(tutaj link: https://badumshop.com/pl/26-materace-ortopedyczne-dla-niemowlat)

Materace Junior 2+ dla starszych dzieci

Materac dla starszych dzieci oraz młodzieży powinien być nie tylko wygodny, odpowiednio wspierający kręgosłup ale również powinien cechować się długą żywotnością i odpornością na odkształcenia. Dlatego w materacach młodzieżowych najczęściej stosujemy połączenie pianek wysokoelastycznych oraz pianek termoelastycznych dopasowujących się do ciała.

(tutaj link: https://badumshop.com/pl/67-materace-dla-dzieci-junior-2)

Poduszki dla dzieci

Dzieci do ukończenia drugiego roku życia powinny zasadniczo spać na płaskiej powierzchni, najważniejszym czynnikiem jest tutaj bezpieczeństwo. W późniejszym okresie maluch powinien spać na płaskiej poduszce i wraz z wiekiem powinniśmy zwiększać wysokość poduszki. Dlatego też w naszej ofercie mamy poduszki dla dzieci o różnych wysokościach, dopasowanych do wieku, wykonanych z materiałów najlepiej wspierających kręgosłup, zapobiegających przegrzaniu ciała dziecka i oczywiście certyfikowanych.

(tutaj link: https://badumshop.com/pl/124-poduszki-dla-dzieci)

Jeżeli potrzebujesz materacyka w niestandardowym rozmiarze czy kształcie lub innego niestandardowego produktu skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do naszego sklepu badumshop.com (tutaj link do strony głównej sklepu)

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera