Bee-true.pl

Sklep z miodem Bee True

Sprzedajemy je w słoikach 400-gramowych lub 1-kilogramowych. Proponujemy także pięknie zapakowane zestawy zawierające różne rodzaje miodu naturalnego, doskonale nadające się np. na prezent.

Dzięki tej różnorodności artykułów dajemy Ci możliwość poznania nowych smaków oraz dopasowania ich do swoich potrzeb. Przed wyborem odpowiedz sobie, jakie miód naturalny ma mieć przeznaczenie i sprawdź skład, gdyż w głównej mierze ten ostatni decyduje o jego działaniu na organizm. Miód możesz wykorzystać zamiast cukru do herbaty lub kawy czy jako dodatek do różnych wyrobów cukierniczych. Wprowadzając go profilaktycznie codziennej diety, zyskasz lepszą odporność czy poradzisz sobie z różnymi dolegliwościami lub infekcjami. Ta naturalna słodka substancja – w zależności od gatunku – ma niezwykle szerokie zastosowanie, o czym przeczytasz w poszczególnych zakładkach produktowych.

Nasz sklep internetowy z miodem oferuje także akcesoria takie jak np. miodownik, czyli przydatne narzędzie do nabierania tego produktu, zwłaszcza jeśli ma postać płynną. Ponadto polecamy inne produkty wytwarzane przez te owady np. pyłek pszczeli.

Sklep internetowy z miodem naturalnym i produktami pszczelimi Bee True

Jeśli interesuje Cię tylko miód naturalny, nasz sklep internetowy Bee True jest miejscem, w którym go znajdziesz. Oferujemy miody pochodzące zarówno z pasiek polskich, jak i krajów należących do Unii Europejskiej oraz spoza Wspólnoty. Jakość tego produktu nie zależy od obszaru geograficznego, w którym zbiera się nektar lub spadź, tylko zdrowego i czystego środowiska. Dlatego w asortymencie naszego sklepu z miodem online zapewniamy tylko najlepsze artykuły. Wśród naszych propozycji znajdziesz miód naturalny:

  • miód nektarowy – pozyskiwany z nektaru kwiatów, delikatny i słodki w smaku, najczęściej żółty lub jasnobrązowy,
  • miód spadziowy – powstający ze spadzi iglastej lub liściastej, o gęstej i ciemnej konsystencji i lekko korzennym smaku.

Te produkty dostępne są w wielu odmianach, dzięki czemu możesz wybrać taki, jaki będzie Ci najbardziej odpowiadał smakowo lub ze względu na właściwości odżywcze i zdrowotne.
Możemy Ci zaoferować miody naturalne w następujących odmianach:

        

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera