Corin

Bardotka, push-up, biustonosz spacer, usztywniany … dzisiaj wybór bielizny jest ogromny, a kobiety same mogą zdecydować kiedy postawić na eksponowanie dekoltu, a kiedy na maksymalną wygodę.  Warto wypróbować każdy rodzaj stanika i wybierać właściwy w zależności od sytuacji i potrzeb! Zdarza się, że jedna kolekcja podaruje wszystko – i kobiecość, i komfort! To biustonosze z kolekcji Virginia marki Corin!

Rodzina – Virginia. Prezentujemy modele biustonoszy, które w zależności od potrzeb odwzajemnią się doskonałym fittingiem i komfortem. Warto zastanowić się jaki rodzaj biustonosza jest potrzebny i jakie biustonosze są do wyboru?

ABC rodzajów miseczek w linii Virginia pozwoli poznać typy misek

 • Miseczki typu spacer są oddychające, składają się z micro włókien, które odprowadzają wilgoć i przepuszczają powietrze, skóra oddycha, nie poci się, są cienkie i nieodczuwalne, inteligentna miska dostosowuje się do kształtu piersi. To model dający piersiom naturalny kształt.
 • Miseczki typu push up powiększają i unoszą piersi ku górze, doskonały gładki model dla kobiet, które chcą uzyskać efekt większego biustu. Wnętrze miseczki jest jedwabiste i przyjazne skórze, daje wrażenie niezwykłej delikatności.
 • Miseczki typu bardotka podtrzymują piersi, specjalna konstrukcja pozwala nosić biustonosz bez zakładania ramiączek. Miski są gładkie i mocno unoszą piersi, eksponują dekolt i biust. Wnętrze misek nie podrażnia piersi, jest wykonane z niezwykle delikatnego materiału imitującego jedwab.
 • Miseczki usztywniane wykonane są z delikatnej pianki, taka konstrukcja pozwoli utrzymać piersi w dużych rozmiarach, ciężkie  biusty są korygowane przez krój miski, które je unosi i modeluje

ABC modeli biustonoszy w linii Virginia pozwoli wybrać właściwy dla piersi biustonosz

 • 16871push up z jedwabistą profilowaną miseczką – special smooth touch with soft foam
 • 17871spacer – prawdopodobnie najlepszy na świecie! esencja komfortu, ultra light
 • 17771 – spacer esencja komfortu z sexi pazurkiem czy odpinanymi paseczkami, sexi ultra light (wkrótce w sprzedaży)
 • 20871spacer dla kobiet karmiących, mum’s best choice 
 • 21871 spacer bez fiszbin idealny dla kobiet o dużej wrażliwości na ucisk, wire free
 • 22871usztywniony biustonosz z miękkiej pianki na duże piersi – sexy plus
 • 25871bardotka z odpinanymi ramiączkami – multiway and strapless bra

Ewolucja od wieków działa także w świecie bieliźniarskiej mody. Projektanci kreują nie tylko piękno i realizują artystyczne pomysły, ale coraz częściej na uwadze mają zapewnienie wygody i bezpieczeństwa noszenia bielizny.  Komfort w bieliźnie zaczął być doceniany, od  kiedy wybór biustonoszy jest tak duży.

Dlatego tak ważna jest umiejętność znalezienia wśród tego ogromu tego odpowiedniego fasonu i rozmiaru biustonosza. Rodzina – Virginia daje każdej kobiecie wybór i wszystko co najlepsze w świecie idealnych biustonoszy!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera