Cosibella

SkinTra to marka kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, której celem jest poprawa wyglądu skóry bez wychodzenia z domu. Co to oznacza? Marka SkinTra jest alternatywą dla profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej. Jej misją jest budowanie świadomości wśród klientów o kosmetykach i pielęgnacji.

Asortyment marki to na ten moment 8 produktów dopasowanych do konkretnych problemów skórnych – każdy znajdzie przynajmniej jeden kosmetyk dla siebie. Jest dostępna do kupienia wyłącznie w sklepie internetowym cosibella.pl – jako marka własna.

Działania ekologiczne są bliskie SkinTrze, jak i całej Cosibelli, dlatego marka została zaprojektowana w duchu idei less waste i eko. Kosmetyki są produkowane w szklanych buteleczkach, a etykiety są z papieru ekologicznego. SkinTra zrezygnowała też z produkcji opakowań – produkty są wysyłane „luzem”.

Dodatkowo marka współpracuje z Fundacją Las na Zawsze, która za każdy wyprodukowany kosmetyk (nawet taki, który idzie na działania promocyjne) posadzi 1m2 lasu. Kosmetyki wysyłane są w jak najbardziej ekologiczny sposób, czyli bez folii, plastiku i zbędnych dodatków.

SkinTra i Cosibella

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera