Early Stage

Angielski dla dzieci i młodzieży w Early Stage

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Zajęcia angażują zmysły i uruchamiają pokłady dziecięcej wyobraźni – wypełnione są muzyką, tańcem, projektami plastycznymi i multimedialnymi.

Nauka angielskiego w Early Stage to umiejętności, które zostają z dzieckiem na lata – najmłodsi rozwijają swoją muzykalność i ciekawość językową, a starszych przygotowujemy do egzaminów Cambridge, matury czy egzaminu Ósmoklasisty. Dzięki naszym skutecznym metodom uczniowie zyskują biegłą znajomość języka angielskiego i odwagę, aby używać go w codziennych sytuacjach!

Mamy dokładnie zaplanowaną ścieżkę programową, która umożliwia stałe podnoszenie umiejętności językowych i kontynuowanie kursu w kolejnych latach. Nauka odbywa się w jednorodnych grupach – przy ich tworzeniu bierzemy pod uwagę wiek oraz poziom językowy dziecka. Wpływa to pozytywnie na dynamikę zajęć, angażuje uczniów i pozwala im prowadzić dialogi, dyskusje, debaty pomiędzy sobą.

Działamy w ponad 500 lokalizacjach w Polsce – w mniejszych miejscowościach i dużych miastach. Uczymy w szkole Twojego dziecka, a wybrane filie Early Stage oferują usługę przyprowadzania na zajęcia ze szkolnej świetlicy do pobliskiego lokalu.

Lubimy dzielić się wiedzą z zakresu kreatywnej nauki oraz świadomego rodzicielstwa, dlatego prowadzimy blog oraz organizujemy bezpłatne webinaria dla rodziców. Autorami postów oraz gośćmi webinarów są eksperci w dziedzinie psychologii oraz metodycy Early Stage.

Zapraszamy do językowej przygody z Early Stage!

Znajdziesz nas tutaj: 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera