ELIA

Od 1904 roku grecka rodzina Kontopoulos prowadzi wielopokoleniową tłoczarnię gdzie produkują domową, bardzo wysokiej jakości oliwę extra virgin. Dbają o każdy detal by Klienci mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem i jakością. Oparci na strategicznej lokalizacji, Anroussa Messinias, dobrze znany obszar w Messini ze względu na wybrane rodzaje oliwek, uprawiają własne drzewka oliwne i zbierają większość upraw w rejonie. Zgodnie z rodzinną tradycją i aktualnymi wymaganiami rynku, prowadzą nowoczesną fabrykę oraz inwestują w nowe technologie. Wyspecjalizowany personel starannie wybiera uprawy w celu zapewnienia najwyższej jakości smaku. 

Messiniako jest produkowane poprzez metodę ekstrakcji na zimno w temperaturach poniżej 27 stopniach C w stale kontrolowanych warunkach higienicznych. Jako unikatowy i w 100% naturalny produkt, oliwa extra virgin zawiera niezwykłą jakość i smak. Z bardzo niską kwasowością, pełnym owocowym smakiem, Messiniako P.D.O jest idealnym dodatkiem każdej sałatki i posiłku.

Elia Greckie Oliwy jako bezpośredni dystrybutor oryginalnej oliwy z oliwek prosto z Kalamaty na Peloponezie dba o każdy prosty szczegół abyś mógł cieszyć się naturalnym produktem o najwyższej jakości i smaku.

Kontakt:

elia.oliwy@gmail.com

797 057 085

www.eliagreckieoliwy.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera