Elzap

Biurka z regulacją wysokości Elzap

Jako mama na pewno troszczysz się o zdrowie swojego dziecka. A wiesz, że dobór mebli do nauki ma na to ogromny wpływ? Nieodpowiednio dopasowane biurko może być przyczyną bólu kręgosłupa lub jego zwyrodnień w przyszłości. Aby uchronić przed tym Twoje dziecko, stworzyliśmy biurka z regulacją wysokości właśnie z myślą o najmłodszych użytkownikach.

Tworzymy meble w trosce o zdrowie całej rodziny

Misją marki Elzap jest zapewnienie osobom w każdym wieku mebli biurowych, które opierają się na trzech filarach – ergonomii, funkcjonalności i estetyce. Właśnie dlatego nasze biurka z regulacją wysokości dla dzieci zdobyły uznanie rodziców w całej Polsce.

Dlaczego biurko z regulacją wysokości to dobra inwestycja?

Biurko KZB-50 od Elzap będzie rosło razem z Twoim dzieckiem. Wszystko za sprawą funkcji automatycznej regulacji wysokości blatu. Za pomocą jednego przycisku każdy domownik może dopasować ustawienie biurka do swojego wzrostu lub aktualnej pozycji – niezależnie od wieku. Koniec z kupowaniem nowych mebli co pół roku. Twoje dziecko pokocha to biurko – Twój portfel też.

Dla czytelników Magazynu Mama przygotowaliśmy specjalny rabat na zakupy w sklepie internetowym Elzap. Podczas składania zamówienia wpisz kod MAGAZYNMAMA, a wartość koszyka obniży się o 5%!

Wybierz nowe meble dla swojego dziecka na www.ezlap.eu

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera