FOREO

FOREO Sweden

FOREO Sweden to marka założona w Sztokholmie w 2013 roku, specjalizująca się w inteligentnych urządzeniach do pięlęgnacji twarzy i jamy ustnej. Produkty takie jak UFO 2, BEAR, LUNA 3, IRIS, ESPADA oraz ISSA wyróżniają się połączeniem najnowszych technologii, sonicznych pulsacji oraz innowacyjnego designu.

Obecnie jesteśmy liderem sektora beauty-tech łączącego najnowsze technologie ze sprawdzonymi, pielęgnacyjnymi rozwiązaniami. Charakteryzuje nas innowacyjność, która przenosi przyszłość w teraźniejszość.

Seria LUNA – kultowe oczyszczanie

Szczoteczki do mycia twarzy z serii LUNA to obecnie najbardziej rozpoznawane i kultowe produkty FOREO, które zdobywają najważniejsze nagrody branży beauty. W czym tkwi ich sekret? Są wykonane ze specjalnego silikonu, który jest odporny na bakterie. Opatentowana technologia pulsacji T-Sonic wprowadza silikonowe wypustki w drgania, usuwając ze skóry około 99,5% zanieczyszczeń. Dogłębne oczyszczanie pozwala usunąć pozostałości makijażu i nadmiar sebum, odblokowując pory i pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Wystarczy 1 minuta dzienie na rytuał oczyszczania ze szczoteczką soniczną LUNA 3 do twarzy, a szybko efekty szybko będą widoczne gołym okiem.

Seria UFO – kosmiczne maseczki

Urządzenia z serii UFO to inteligentna pielęgnacja maseczką do twarzy. UFO zostało zaprojektowane po to, aby zmienić nużące leżenie z maseczką trwające zawwyczaj 20 minut w 90-sekundową przyjemność.
W przeciwieństwie do zwykłych maseczek, zabieg UFO 2 oferuje termoterapię, krioterapię, pulsacje T-Sonic i fototerapię światłem LED, które aktywują składniki nałożonej na urządzenie maseczki w płachcie oraz samodzielnie pielęgnują skórę. Urządzenie lączy się też z aplikacją FOREO i przepriwadza nas przez calą kurację. Do UFO 2 marka FOREO proponuje specjalnie dobrane miniaturowe maseczki,  wykonane z miękkiej mikrofibry i nasączone ekstraktami z roślin i owoców, skoncentrowanymi olejami roślinnymi oraz naturalną wodą kwiatową. Każda maseczka jest dostosowana do dedykowanej kuracji zaprogramowanej w urządzeniu.

Seria BEAR – mikroprądowe ujędrnianie

BEAR™ to pierwsze na świecie urządzenie mikroprądowe z systemem Anti-Shock, pozwalające na bezpieczne modelowanie twarzy poprzez stymulację ponad 65 mięśni twarzy i szyi zapewniając trwałe rezultaty. BEAR™ modelując i konturując miejsca podatne na utratę jędrności i młodego wygląd przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek na całej twarzy, ale również precyzyjnie ujędrnia linię żuchwy, policzki, szyję i czoło. Wyposażony w system Anti-Shock System, BEAR dostosowuje mikroprąd w ramach wybranej intensywności, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Urządzenie jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i wieku, zapewniając widoczne, długotrwałe efekty przy konsekwentnym korzystaniu

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera