Hagi Baby

Naturalna pielęgnacja dla dzieci od Hagi Baby

Hagi Baby to nowa, polska marka kosmetyków naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji dzieci. Wyodrębniła się z Hagi Cosmetics jako oddzielna linia produktów dla dzieci. Wszystkie kosmetyki oparte są na surowcach, których podstawę stanowią oleje roślinne bogate w składniki odżywcze. Założycielki firmy postawiły na prostą pielęgnację, w skład której wchodzi pięć bazowych produktów. Kosmetyki Hagi Baby zostały stworzone przez kobiety, które same są mamami. Produkty są bezpieczne dla dzieci, powstały przy udziale specjalistów: kosmetologów, pediatrów i chemików.

W skład podstawowej linii Hagi Baby wchodzą: naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym, krem pod pieluszkę z olejem konopnym, naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym, oliwka do ciała z olejem makowym oraz naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów.

Produkty Hagi Baby powstały z potrzeby naturalnej pielęgnacji dla najmłodszych. Jedna z założycielek firmy stworzyła linię kosmetyków dziecięcych dla swojego synka. Postanowiła zrobić dla niego najlepsze z możliwych kosmetyków i tak powstało Hagi Baby. Połączyła dobre składniki pochodzenia naturalnego z ideą prostej pielęgnacji. Pięć podstawowych produktów było wystarczającą bazą do zadbania o higienę i pielęgnację malucha.

Inspiracją do stworzenia kosmetyków dla dzieci była Matka Natura wraz ze swoim bogactwem naturalnych surowców. Podstawę produktów Hagi Baby stanowią oleje roślinne obfitujące w składniki pielęgnacyjne o delikatnych właściwościach odżywczych. Receptura każdego z kosmetyków Hagi Baby została oparta o inny olej roślinny. W produktach znajdziemy między innymi: delikatny olej z pestek moreli, olej ryżowy chroniący skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, olej konopny łagodzący podrażnienia czy makowy zabezpieczający skórę przed utratą wody. Więcej informacji na temat produktów Hagi Baby znajdziemy na stronie: https://hagibaby.com/

Naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym

Prawdziwa, tradycyjna kostka, wyprodukowana ręcznie z olejów roślinnych – ryżowego, kokosowego, rycynowego, z pestek moreli, oliwy z oliwek, i z organicznego masła kakaowego. Kosmetyk przeznaczony jest do mycia ciała podczas kąpieli. Zawiera cenne ekstrakty z bawełny i bławatka. Łagodnie pielęgnuje tworząc miękką pianę. Oczyszcza skórę po codziennych harcach. Polecany jest dla delikatnej skóry.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii. Nie zawiera dodatków zapachowych. Waga produktu: 100 g, cena: 26zł

Naturalny krem pod pieluszkę z olejem konopnym

Ten krem to odpowiedź na dużą potrzebę małego człowieka. Użyty przy każdym przewijaniu chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniem. Krem zawiera olej ze słodkich migdałów i z konopi siewnej, masło shea oraz lanolinę. Pozostawia na skórze delikatny film ochronny zabezpieczający przed utratą wilgoci. Wysoka zawartość d-pantenolu i żelu z aloesu wspomaga łagodzenie podrażnień. Wszystko to dla zdrowej pupy. Krem należy używać na czystą i suchą skórę przy każdym przewijaniu.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Pojemność produktu: 50 ml, Cena: 44zł

Naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym

Trzy niezwykle delikatne oleje: morelowy, ryżowy i makowy spotkały się w tym kremie, by odpowiedzieć na potrzebę pielęgnacyjną małego człowieka. Starannie dobrane składniki: masło shea i kakaowe, żel z aloesu, d-pantenol oraz skwalan, a także cenne ekstrakty z bawełny i bławatka zapewniają odpowiednie nawilżenie oraz ochronę wrażliwej skóry. Krem Hagi Baby jest dobry po kąpieli, po zabawie oraz zawsze wtedy, gdy jest potrzebny. Dla maluszków i starszaków, lubiany także przez mamy. Krem należy używać na czystą i suchą skórę buzi i ciała.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Pojemność produktu: 50 ml, Cena: 44zł

Naturalna oliwka do ciała z olejem makowym

Czy może być coś milszego niż przytulanie, głaskanie i całowanie niemowlaka? Dotyk, tak ważny w pierwszym okresie życia, buduje więź dziecka z matką. Oliwka Hagi Baby powstała, żeby umilić i ułatwić rytuały masowania i głaskania. Frakcja oleju oliwkowego i kokosowego stanowią lekką bazę. Oleje morelowy, makowy i jojoba zmiękczają i natłuszczają skórę. Mieszanka lekka i łagodna nadaje się dla maluchów i starszych dzieci zawsze wtedy, gdy skóra potrzebuje natłuszczenia, a mama i dziecko potrzebują głaskania. Produkt należy używać na czystą, suchą lub wilgotną skórę ciała.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Pojemność produktu: 150 ml, Cena: 49zł

Naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów

Do mycia, pluskania, zabawy. Do wygłupów w kąpieli. Do ciałek zupełnie małych, tych większych oraz bardzo dużych. Do włosków, których prawie nie ma i gęstych czupryn. Zawiera bardzo delikatne środki myjące pochodzące z kokosa, olej ze słodkich migdałów, inulinę, d-pantenol i żel z aloesu oraz cenne ekstrakty z bawełny i bławatka. Całość jest czystą przyjemnością dla mamy i jej maluszka. Produkt należy używać do mycia ciała i włosów podczas kąpieli.

Produkt przebadany dermatologicznie. Receptura skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Pojemność produktu: 250 ml, Cena: 35zł

Kosmetyki Hagi Baby są tak dobrane, żeby odpowiedzieć na potrzebę kompleksowej pielęgnacji maluszka.  Przynoszą długotrwałe efekty nawilżenia, odżywienia i natłuszczenia. Delikatnie pielęgnują, poprawiają zdrowy wygląd i przywracają stan równowagi płaszcza ochronnego skóry.

Hagy Baby to marka, która wyrosła z Hagi Cosmetics, polskiej firmy produkującej kosmetyki naturalne. Firmę tworzą mama – chemik/kosmetolog wraz z córkami. Wszystkie produkty są wytwarzane ręcznie, metodą tradycyjną, zgodne z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Więcej informacji na temat produktów firmy Hagi Cosmetics znajduje się na stronie: http://www.hagi.com.pl/

O Hagi Cosmetics:

Jesteśmy młodą marką, która zrodziła się z przenikania świata chemii i natury. Z istniejącego od 2000 roku laboratorium chemicznego wyłoniło się laboratorium kosmetyczne. Do produkcji naturalnych kosmetyków zachęciło nas bogactwo i harmonia składu surowców kosmetycznych pochodzących z natury. Nasze produkty przynoszą długotrwałe efekty poprawy nawilżenia, odżywienia i natłuszczenia. Delikatnie pielęgnują, poprawiają zdrowy wygląd i przywracają stan równowagi płaszcza ochronnego skóry. Starannie dobieramy receptury i surowce, by powstał bezpieczny i łagodny kosmetyk właściwy dla każdej kategorii. Produkując kosmetyki naturalne przyczyniamy się do zwiększenia dbałości o zdrowie i piękno człowieka oraz ochronę jego środowiska. Nasze standardy są zgodne z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Produkujemy krótkie serie kosmetyków, mydła wytwarzane są ręcznie i wyłącznie metodą tradycyjną. W proces powstawania naszych produktów wkładamy pasję i ogromny ładunek pozytywnej energii. Od samego początku, niezmiennie wszystkie produkty wytwarzamy samodzielnie – przez koncepcję, receptury, pomysły na opakowania, aż po efekt ostateczny. W zespole Hagi pracują kosmetolodzy, chemicy, specjaliści ds. jakości, zapachów i bezpieczeństwa kosmetyków oraz kilka artystycznych dusz z głowami pełnymi pomysłów. Jesteśmy w 100% HANDMADE IN POLAND.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera