iossi

IOSSI to pachnące, naturalne kosmetyki tworzone w harmonii z naturą. Wykorzystując synergię olejków eterycznych i naturalnych ekstraktów roślinnych produkujemy kosmetyki, które nie tylko działają na naszą skórę, ale również na zmysły. Dbamy o zrównoważony rozwój i etykę na każdym etapie produkcji, magazynowania i wysyłki naszych produktów. Wierzymy, że świadome gospodarowanie zasobami i potrzebami naszej firmy teraz, wpłynie pozytywnie na życie przyszłych pokoleń. W związku z tym:

  • Stosujemy naturalne i organiczne składniki najwyższej jakości. Wszystkie akceptowane są przez Ecocert/COSMOS.
  • Korzystamy z najnowszych badań naukowych potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo surowców, których używamy, jak również samych kosmetyków.
  • Jako producent naturalnych kosmetyków czujemy się zobowiązani do szanowania środowiska, w którym żyjemy. Bierzemy udział w lokalnych akcjach sprzątania świata i współpracujemy z lokalnymi organizacjami (Lasy Państwowe, NGO).
  • Opakowania kosmetyków {iossi} zrobione są ze szkła – surowca o nieograniczonej możliwości przetwarzania. Zachęcamy klientów do zwracania nam pustych słoików i butelek poprzez program Zero Waste By IOSSI (link: https://www.iossi.eu/strona/zero-waste-by-iossi)

Ciało każdej przyszłej mamy wymaga szczególnej uwagi ze względu na zmiany, które zachodzą w tym czasie w jej organizmie. Nadmiar kortyzolu, który wydziela się w sytuacjach stresowych, zakłóca pracę komórek odpowiedzialnych za produkcję włókien kolagenowych. Skóra staje się przez to mniej elastyczna, dlatego też najczęstszym problemem w trakcie ciąży jest pojawienie się rozstępów. Delikatny masaż przy użyciu naszych dedykowanych olejków do pielęgnacji ciała pozostawia skórę elastyczną, odżywioną i nawilżoną. Produkty mają przy tym delikatny zapach, który od razu wprawia w dobry nastrój.

Poznaj nasze kosmetyki, wejdź na www.iossi.eu

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera