Butelka mimijumi

Pierwsza butelka dla niemowląt. Stworzona przy udziale mam, pielęgniarek, lekarzy i ekspertów w dziedzinie laktacji.

Jak to się zaczęło…
Mimijumi zostało stworzone, aby dać bezpieczne i proste rozwiązania dla wyzwań rodzicielskich.
W 2008 roku dwóch amerykańskich lekarzy i projektantka założyli Mimijumi, aby wspierać mamy stojące przed wspólnym wyzwaniem związanym z rodzicielstwem – karmieniem. Po czterech latach badań i rozwoju zespół udoskonalił swój opatentowany projekt butelki i wprowadził na rynek pierwszą na świecie butelkę dla niemowląt, która umożliwia mamom zamienne karmienie piersią i butelką.

Co wyróżnia Mimijumi?
Konstrukcja butelki Mimijumi opiera się na fizjologicznej dynamice karmienia, smoczek jest delikatny i przyjemny w dotyku – do złudzenia przypomina kobiecą pierś.
Wygląd butelki, który jest podobny do piersi uspokaja dziecko i pozwala rodzicom na budowanie więzi z maluszkiem.
Zintegrowany w nowatorskim smoczku system antykolkowy przeciwdziała powstawaniu ciśnienia w butelce, które mogłoby powodować przerywanie ssania przez dziecko i połykanie powietrza.
Korpus butelki ustawiony jest pod kątem dla wygody maluszka, posiada również oznaczenia pomiarowe pokazujące, ile płynu jest w środku.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Butelki Mimijumi stworzone są z przezroczystego materiału Grilamid®, który jest bezpieczny i trwały. Materiał ten został opracowany w Szwajcarii do zastosowania medycznego i spełnia wszystkie światowe standardy bezpieczeństwa. Tworzywo nie zawiera bisfenolu A (BPA) ani ftalanów.
Smoczek Mimijumi wykonany jest z silikonu medycznego i spożywczego.

Sprawdź miejsca, w których dostępne są butelki Mimijumi
https://butelkamimijumi.pl/

Zobacz co u nas słychać
instagram.com/mimijumi_polska
facebook.com/mimijumipl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera