Klinika OdNowa

W Klinice OdNowa wiemy, jak złożoną istotą jest każdy człowiek. Dlatego na swoich pacjentów patrzymy holistycznie, biorąc pod uwagę ciało, psychikę i duszę. Sprawdziliśmy, że im więcej wiemy o sobie samym, tym lepiej słyszymy, co mówi nasze ciało. To ważne, gdy chcemy budować mocne i wspierające relacje z samym sobą, ale także gdy chcemy mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi.
Serdecznie zapraszamy Cię do niezwykłego miejsca w Gdańsku, w którym zaopiekujemy się Tobą tak, jak tego potrzebujesz. Damy uwagę twoim trudnym emocjom i pomożemy Ci je przetransformować. Zajmiemy się również Twoim ciałem, które codziennie domaga się uwagi i pomożemy zrozumieć Ci jego język tak, abyście weszli na nową, wspólną ścieżkę współpracy.
Zapraszamy Cię na zabieg refleksoterapii stóp, która jest niezwykłą metodą o szerokim spektrum działania, która koi i ciało, i emocje, niwelując napięcia, bóle i przywraca prawidłowy przepływ energii w organizmie.
Oferujemy terapie i zabiegi, które zadbają o całą rodzinę, również o najmłodszych. Mamy specjalną ofertę dla dzieci: począwszy od diagnozy holistycznej, która pomoże odkryć prawdziwe przyczyny powracających chorób i dolegliwości, poprzez terapie odruchów pierwotnych, które pomogą wrócić dziecku na naturalną ścieżkę prawidłowego rozwoju, kończąc na terapii czaszkowo-krzyżowej, która ukoi emocje i pozwoli uwolnić napięcia z małego ciałka. 
Wszyscy rodzice, którzy potrzebują podarować czas i uwagę tylko sobie, z pewnością docenią nasze odprężające masaże relaksacyjne (tajski i lomi-lomi), masaż tantryczny, masaże ajurwedyjskie oraz fantastyczny masaż twarzy Kobido. 
Medycyna chińska, medycyna ajurwedyjska, terapia duchowa, Voice Healing Practice, masaże dla ciała, ustawienia systemowe metodą B. Hellingera to tylko część wszystkich metod naturalnego powrotu do harmonii, które oferujemy. 
Już dziś sprawdź, co Klinika OdNowa (link: https://odnowacentrum.pl) może dać Tobie!
Serdecznie cię zapraszam,
Izabela Milczarek


Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera