Kraszkiewicz

Firma Kraszkiewicz to firma rodzinna. Łączymy nowoczesną technologię z recepturami znanymi od pokoleń. Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe? Ponieważ nie polegamy na pośrednikach i tworzymy produkty od początku do końca. Mamy własną linię przetwórczą wraz z bazą transportową.

Właśnie dlatego możemy dostarczyć przetwory najwyższej jakości do każdego odbiorcy na terenie Polski, a nawet za granicę. Nasze kiszonki to samo zdrowie, są zaliczane do tzw. żywności funkcjonalnej, która wzmacnia system obronny, chroni przed chorobami i obniża poziom cholesterolu.

To naturalny probiotyk oczyszczający organizm, wspomagający trawienie i dostarczający organizmowi

niezbędnych witamin. Oprócz kiszonej kapusty proponujemy również: kiszone ogórki, warzywa gotowane (burak, marchew, kukurydza, fasola, ziemniaki), przecier z ogórków oraz sok z kiszonych buraczków i kiszonej kapusty. A to wszystko w szerokiej gamie opakowań indywidualnych i hurtowych z opcją korzystnych rabatów i udogodnień dla stałych Klientów. Terminowość, rzetelność i smak to nieodzowne składniki naszej działalności i przepis na zadowolenie naszych Konsumentów

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera