Łąka i las

Olejki ŁĄKA I LAS to jedne z niewielu na rynku, które pozostają w 100% naturalne. Produkowane z najwyższej jakości ekologicznego suszu z konopii uprawianych na pięknym Roztoczu – bez dodatku izolatu, z zachowaniem wszystkich części składowych rośliny: wosków, terpen, chlorofili, pektyn, skrobi czy drogocennych tłuszczy.
Dobroczynny skład olejków wspomaga procesy w organizmie, które są odpowiedzialne za zdrowie i dobre samopoczucie. Działa bezpośrednio na układ endokannabinoidowy – stymuluje go i wspiera. To układ, który odpowiada m.in. za odporność, apetyt, samopoczucie, cykl snu, funkcje rozrodcze, metabolizm czy funkcje sercowo-naczyniowe. Poza skutkami bezpośrednio odczuwalnymi (jak rozluźnienie ciała czy głębszy sen), największe dzieją się wewnątrz – na poziomie komórek! To stabilizacja poziomu cukru we krwi, redukcja stresu, pobudzenie odbudowy tkanki kostnej po urazach czy złagodzenie odczuwania bólu.
Filozofia ŁĄKI I LASU wyrasta z głębokiej wiary w to, że poprzez pracę z ciałem, emocjami i umysłem możemy poprawić jakość swojego życia – codziennie i długofalowo. Producentka olejków – Justyna Zawadzka – to terapeutka, od ponad 12 lat pracująca z osobami, które pragną odzyskać zdrowie, wewnętrzną siłę i równowagę. Justyna pracuje takimi metodami jak rozwijanie świadomości Procesem Tworzenia, Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe, techniki masażu Lomi Lomi, Jin Jogi, Ustawienia Systemowe, praca z oddechem i ruchem, psychosomatyka. Stosując uważny dotyk pobudza w organizmie pierwotną moc samouzdrawiania, uwalniając ciało od bólu, napięć, traum i tłumionych emocji.
Sklep internetowy oraz szczegółowe informacje o olejkach znajdziecie pod tym linkiem: https://lakailas.pl/home-olejki-cbd-laka-i-las/sklep/
Więcej o praktyce Justyny:
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera