LINOMAG

LINOMAG® emolienty

Żel do mycia ciała i głowy to doskonały wybór dla Ciebie i Twojego maluszka. Dlaczego? Po pierwsze – ze względu na bezpieczny skład. Po drugie – bo jest przez nas tworzony od lat i przetestowały go miliony dzieciaczków i ich rodziców. Po trzecie wreszcie – LINOMAG® żel do mycia ciała i głowy nie powoduje łzawienia oczu, a to sprawia, że kąpiel jest dla maluszka komfortowa i nie powoduje płaczu.

Żel do mycia ciała i głowy to jeden z czołowych produktów z serii LINOMAG®. Cała linia LINOMAG® stworzona jest na bazie stabilizowanego oleju lnianego, który jest bezcennym źródłem kwasów OMEGA-3 i OMEGA-6. Dzięki temu skóra dziecka jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona. Olej lniany przyspiesza regenerację naskórka, czyni skórę gładką i elastyczną. Dzięki zastosowanej opatentowanej stabilizacji oleju lnianego wzrasta jego skuteczność i trwałość.

LINOMAG® Żel do mycia ciała i głowy nie tylko myje i oczyszcza, lecz także zabezpiecza wrażliwą skórę przed podrażnieniami i suchością.

Seria LINOMAG® stworzona jest z myślą o wrażliwej i skłonnej do alergii skórze dziecka. Żelu do mycia ciała i głowy możesz używać już od 1. dnia jego życia.

https://ziololek.pl/produkt/linomag-zel-do-mycia-ciala-i-glowy/

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera