L’Occitane

Kwiat wiśni i truskawki

Kwiaty wiśni kojarzą się z delikatnością, wiosną i kobiecością, a dojrzałe truskawki… z sercem i rozkoszą. To bardzo poetyckie składniki perfum. Ich romantyczny charakter w pełni oddaje radosny i miłosny nastrój wiosny oraz nowa woda toaletowa marki L’Occitane.

Wiśnie pijane z miłości

Woda toaletowa Kwiat Wiśni i Truskawki marki L’Occitane to kwiatowo-owocowy zapach o zaskakującej, pikantnej świeżości, w którym naturalna kwaskowość owoców wiśni doskonale łączy się z delikatnym zapachem jej kwiatów i słodyczą truskawek.

Kwiat Wiśni i Truskawki są kompozycją, w której spotykają się romantyczne aromaty soczystych truskawek i kwiatów wiśni z regionu Luberon w Prowansji, słynącego z wiśniowych sadów. To duet, który zachwyci Twoje zmysły i sprawi, że poczujesz się gotowa do… wiosennego zakochania.

Zapach radości

Twórczyniami zapachu Kwiat Wiśni i Truskawki są znane z wielu fantastycznych kompozycji stworzonych dla marki L’Occitane – Nadège Le Garlantezec i Shyamala Maisondieu. Kreatorki perfum, zakochane w aromatach Prowansji, przygotowały niezwykle romantyczny i kobiecy zapach, kojarzący się z delikatnością, wiosną i radością. Nadège i Shyamala tak mówią o swoim dziele:

„W tym zapachu chciałyśmy uchwycić ideę szczęścia, ponieważ czas kwitnienia wiśni i pierwsze zbiory truskawek to dwa wydarzenia, które wywołują romantyczny zachwyt. Bawiłyśmy się różnymi „odcieniami” zapachów truskawek i czerwonych owoców oraz nutami białego piżma, uwalniając ich soczystość i zmysłowość. Kwiat wiśni dzięki swojej subtelnie owocowej i pudrowej miękkości doskonale skomponował się z delikatnością truskawek, tworząc kobiecy zapach o świetlistej świeżości, która zapewnia głębokie poczucie naturalności”.

Wiosenne zakochanie

Kompozycja zapachu wody toaletowej i kosmetyków uzupełniających linię Kwiat Wiśni i Truskawki jest złożona i wielowymiarowa, a jednocześnie bardzo lekka i niemal dziewczęca. Wyczuwamy w niej subtelne i ulotne nuty słodkich owoców oraz kwiatów z wyrazistymi akcentami ziół, nut drzewnych i ciepłego piżma. W tej kompozycji znajdziemy zapach włoskiej bergamotki, grejpfruta i bazylii (w nucie głowy), delikatną woń kwiatów wiśni, truskawek, subtelne trio woni róży, peonii i konwalii (w nucie serca) oraz zapach piżma, drewna cedrowego i otulający, ciepły aromat ambry (w nutach bazy). Tak według L’Occitane pachnie radość, miłość i wiosna!

Romantyczny deseń

W tym roku o szatę graficzną kosmetyków z limitowanej kolekcji Kwiat Wiśni i Truskawki zadbała Candice Grey, ilustratorka, która studiowała w Winchester School of Art. Na motyw przewodni linii zapachowej wybrała gałązki kwitnącej wiśni i dojrzałe truskawki na tle błękitnego nieba – zupełnie jak na angielskiej tapecie w stylu retro.

Czyste piękno

L’Occitane to marka, dla której niezwykle ważne jest środowisko i losy Ziemi. W naszych kosmetykach korzystamy ze składników i formuł zgodnych z Kartą Czystości, produkty L’Occitane są przyjazne środowisku, bezpieczne dla skóry i mają potwierdzoną laboratoryjnie skuteczność. W kosmetykach z linii Kwiat Wiśni i Truskawki znalazły się naturalne ekstrakty z wiśni i kwiatów wiśni z plantacji w okolicy Luberon w Prowansji, a opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do powtórnego przetworzenia. Tym sposobem wyraźnie zmniejszamy produkcję śmieci, zanieczyszczenie środowiska, dbamy o Naturę, wspieramy bioróżnorodność i pracę lokalnych dostawców.

 

Dowiedz się więcej o kosmetykach L’Occitane z linii Kwiat Wiśni i odwiedź nas na: pl.loccitane.com

 

W kolekcji kosmetyków Kwiat Wiśni i Truskawki znajdziesz:

Wodę toaletową Kwiat Wiśni i Truskawki 50 ml – 259 zł

Mgiełkę zapachową Kwiat Wiśni i Truskawki 50 ml – 69 zł

Perfumowane mleczko do ciała Kwiat Wiśni i Truskawki 250 ml – 119 zł

Perfumowany żel pod prysznic Kwiat Wiśni i Truskawki 250 ml – 69 zł

Krem do rąk Kwiat Wiśni i Truskawki 30 ml – 37 zł

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera