mojaherbaciarnia.pl

Sklep mojaherbaciarnia.pl prowadzi internetową sprzedaż najlepszych organicznych herbat sypanych i akcesoriów herbacianych.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości certyfikowane herbaty od najlepszych dostawców. Zapewniamy miłą obsługę z uwzględnieniem wartości którymi się kierujemy. Moja Herbaciarnia to oprócz sklepu także podcast i blog skupiony wokół herbacianych tematów 🙂 Swój kształt zawdzięczamy kilku wartościom, które zawsze były nam bliskie i którymi chcemy się dzielić.

Podstawą oczywiście jest pasja do herbaty, ale to nie wszystko!

Dbamy o ekologię – więc przy wszelkie działania staramy się optymalizować pod tym kątem. Herbaty pakowane są w kubeczki z recyclingu z powłoką PLA, która jest biodegradowalna, a sam kubeczek może być później do czegoś wykorzystany. Dodatkowo etykiety są w formie niewielkich naklejek, również z recyclingu. Paczki wysyłamy w pudełkach fasonowych, dzięki czemu minimalizujemy użycie taśmy klejącej, a jeśli już jej używamy, wybieramy eko taśmę z papieru. Rozmiar pudełek jest dobrany tak, by paczki były jak najmniejsze i żeby nie trzeba było stosować wypełniaczy, albo używać ich jak najmniej. Ponadto korzystamy tylko z wysyłki do paczkomatów, co również jest bardziej ekologiczne i pozwala zmniejszyć ilość zanieczyszczeń wytwarzanych przez firmę przewozową.

Dbamy o jakość – więc wszystkie herbaty w naszej ofercie pochodzą z organicznych ogrodów herbacianych, które dzięki naturalnym metodom upraw dbają o środowisko, a jednocześnie zapewniają swoim pracownikom godne wynagrodzenia.

Dbamy o równowagę – rozumianą również jako równowaga między pracą a życiem prywatnym. Dlatego szanujemy czas wszystkich osób zaangażowanych w projekt i ich prawo do odpoczynku. Może to na przykład oznaczać, że nie zawsze odpowiemy od razu na wysłaną wiadomość, a zamówienia złożone w weekend wyślemy dopiero w poniedziałek. Zawsze jednak aktualne informacje o tym kiedy pracujemy lub kiedy mamy wolne znajdą się na naszej stronie.

Dbamy o zdrowie – wybierając tylko organiczne herbaty z certyfikatami, mamy gwarancję, że nie używano przy ich produkcji środków chemicznych. Dzięki temu zarówno klienci mogą cieszyć się zdrowymi produktami, jak i ludność mieszkająca w rejonach upraw nie jest wystawiona na negatywne działanie chemikaliów.

Ponadto lubimy się uczyć i dzielić naszą wiedzą, dlatego postanowiliśmy uruchomić podcast i pisać bloga o herbacie. Chcielibyśmy w ten sposób zwiększyć świadomość dotyczącą najlepszych jakościowo herbat, przybliżyć ogrody herbaciane z których pochodzą, a także podzielić się praktycznymi informacjami dotyczącymi picia i przygotowywania herbaty. Mamy nadzieję, że te wszystkie wartości są bliskie również Wam i że odwiedzicie naszą stronę i zostaniecie z nami na dłużej! 🙂 https://mojaherbaciarnia.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera