MOKOSH Cosmetics

MOKOSH Cosmetics to polski producent kosmetyków naturalnych – rodzinna firma założona przez Annę Didiuk oraz Annę Rutkowską-Didiuk w kwietniu 2014 roku.
Nazwa marki pochodzi od imienia starosłowiańskiej bogini Ziemi, urodzaju i płodności. Mokosz w pradawnych wierzeniach opiekowała się kobietami.

Marka jest rozpoznawalna wśród każdego kto kocha kosmetyki naturalne. Produkty MOKOSH są stale wyróżniane za ambitnie dopracowane składy o potwierdzonym działaniu, piękne zapachy, szklane opakowania oraz design. Trudno przejść obojętnie widząc balsam brązujący Pomarańcza z cynamonem, krem do twarzy Malina, peeling enzymatyczny Róża z jagodą czy najnowszy nawilżający krem do rąk Marakuja.

MOKOSH wyróżnia także transparentność w komunikacji. Twórcy marki stawiają na troskę o środowisko. Opakowania MOKOSH są zwrotne, a do materiałów promocyjnych wykorzystują surowce z recyklingu. Stworzyli niekomercyjny projekt #ZiemiaToDom zrzeszający setki osób do sprzątania Świata, którego szczegóły poznacie na stronie producenta.

Przed zamówieniem tych wyjątkowych kosmetyków warto dołączyć do grupy MOHOSH lovers na Facebook’u i zobaczyć opinie i zdjęcia innych miłośników marki. To co ciekawe to fakt, że kupując bezpośrednio na mokosh.pl otrzymasz ekologiczną paczkę pachnącą jednym z 12 olejków eterycznych. Pamiętaj, że zakupy bezpośrednio u polskich producentów to największe dla nich wsparcie. My wybraliśmy MOKOSH. Teraz zapraszamy Ciebie.

Wejdź na www.mokosh.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera