MyBestPharm

MyBestPharm suplementy dla całej rodziny.

MBestPharm to połączenie medycznej wiedzy i wrażliwości na Twoje potrzeby. Wiemy, jak łatwo zgubić się w gąszczu komunikatów i obietnic. Długo szukaliśmy preparatów, których działanie i skład mają odzwierciedlenie w hasłach marketingowych. Nasze poszukiwania zakończyliśmy na… stworzeniu marki MyBestPharm. Marki, która słowo ,,naj..” ma w swoim DNA. Stworzyliśmy preparaty, które z obietnic tworzą efekty.  

W preparaty MyBestPharm włożyliśmy ogrom medycznej wiedzy i doświadczenia, uczciwość, hojność i wyzwanie stworzenia najlepszych suplementów na rynku

Naszym zadaniem jest stworzyć naturalne, bezpieczne i skuteczne formuły, które zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej rodziny, w sposób wygodny dla Ciebie. Nasza perfekcja, to Twoja wygoda, komfort i bezpieczeństwo.  

Bo są suplementy i… jest My Best Pharm. Suplementy tworzone przez lekarzy. 

Dla mam i dzieci szczególnie polecamy:

MyBestProtect– naturalny olej z kwasami Omega 3, 6 i 9- wspiera odporność, niweluje objawy alergii i wspiera rozwój mózgu.

MyBestProBio– najbardziej zaawansowany probiotyk, aż 22 szczepy, 6 mld bakterii a to wszystko zamknięte szczelnie w opatentowanej kapsułce, która rozpuszcza się dopiero u celu- w jelicie.

MyBestMagnesia– magnez dla całej rodziny, wchłania się o 500-800% lepiej niż zwykły magnez, dzięki zawartości najlepszych organicznych form magnezu. Formuła wsparta kwasem foliowym, witaminą B12, cynkiem i biotyną. 

www.mybestpharm.pl Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera