Whisbear

Wymarzony prezent dla rodziców to Szumiący Leniwiec E-zzy z aplikacją na telefon od Whisbear®

Szumiący Leniwiec to pierwszy przyjaciel maluszka, który zapewnia spokojny sen dziecku i jego rodzicom. To jedyny produkt na rynku, który pod postacią pluszowej przytulanki łączy trzy urządzenia w jednym: Szumiącą Zabawkę, Monitor Snu i Inteligentnego Asystenta Rodzica.

Szumiąca Zabawka

Szumiąca Zabawka Whisbear emitując przyjemny różowy szum uspokaja, wycisza i usypia dziecko. Przytulankę można bezpiecznie przyczepić do łóżeczka, dzięki ukrytym magnesom w łapkach zabawki. Urządzenie szumiące jest ładowane przez USB.

Aplikacja Whisbear®

Aplikacja Whisbear® na telefon jest intuicyjna i spersonalizowana do potrzeb dziecka. W połączeniu z przytulanką staje się multifunkcjonalną pomocą dla młodych rodziców! Zdalne sterowanie szumem z telefonu, dostosowanie długości szumienia do potrzeb maluszka, monitorowanie snu, a także porady pediatry dostosowane do wieku malucha będą zawsze w Waszych telefonach.

Analiza i kontrola snu dziecka

Aplikacja Whisbear® połączona z Szumiącą Zabawką E-zzy daje możliwość kontrolowania jakości snu dziecka. Aplikacja stale monitoruje działanie urządzenia szumiącego, dostarczając szczegółowe statystyki m.in. o tym jak często Maluszek budził się w nocy i jak długo E-zzy szumi w ciągu doby. To niezastąpiona pomoc, może przydać się np. podczas wizyt u lekarza.

Inteligentny Asystent Rodzica opracowany z lekarzem pediatrą!

Aplikacja Whisbear® codziennie wysyła na telefon informacje i porady, dotyczące rozwoju Twojego dziecka. Wszystkie porady to „pigułka wiedzy” przygotowana wspólnie z lekarzem-pediatrą. Dowiesz się na bieżąco, czy Twoje dziecko przechodzi właśnie skok rozwojowy. Dostaniesz podpowiedź, jak radzić sobie z higieną niemowląt: jak pozbyć się ciemieniuchy, czy jak zadbać o pępek Maluszka. To kompendium wiedzy opracowane do wieku Twojego maluszka!

A to tylko niektóre funkcje tej SMART technologicznej zabawki.

Wejdź na www.whisbear.com, aby dowiedzieć się więcej o Szumiącym Leniwcu E-zzy i jego aplikacji

02

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera