Natural Mojo

Od momentu powstania marka natural mojo mocno podkreślała, że troszczy się o innych. Oferowane produkty zostały stworzone, aby wzmocnić ciało, ale także umysł. Natural mojo wierzy, że dbanie o siebie to nie tylko kwestia czucia się zdrowym. To także kwestia poczucia więzi z innymi, bycie częścią całości. Świadomość swojego miejsca w społeczeństwie pomaga zrozumieć świat i jest dobrym sposobem na prowadzenie życia w sposób przemyślany i rozsądny.

W natural mojo o jedzeniu rozmawia się codziennie. Z czystą pasją. Wystarczy, że rzucisz okiem na artykuły opublikowane na www.naturalmojo.pl lub profil na Instagramie, aby stwierdzić jak poważnie osoby tworzące natural mojo podchodzą do tego tematu. Dzielą się swoimi radami, informacjami na temat oferowanych produktów i tego co sami spożywają, aby ich społeczność była silna i zdrowa. Jak mówią osoby tworzące markę – lepszy styl życia zaczyna się przede wszystkim od tego, jak jemy na co dzień. Motto? Jedz mądrze i kompletnie.

Produkty oferowane przez natural mojo są dobre dla ciała i umysłu. Marka współpracuje z najlepszymi dietetykami i ekspertami w dziedzinie żywności. Tworząc formuły naszych produktów, kierują się oni czterema podstawowymi założeniami:

1. Dobór żywności funkcjonalnej o najwyższej jakości.
2. Priorytet to naturalne składniki i najlepszy smak.
3. Wyprodukowane w Niemczech, bez zbędnych dodatków. 4. Innowacyjne składniki superfoods dla ciała i umysłu.

To właśnie tej przewodniej idei marka zawdzięcza swoją popularność i grono wiernych fanów. Na tak mocnej bazie kreuje między innymi bardzo popularne fit shakes.
Można spytać – co odróżnia fit shakes od standardowych szejków proteinowych?
Fit shakes od natural mojo są owocem pracy ekspertów z zakresu żywienia, którzy postanowili stworzyć innowacyjne posiłki w proszku bazujące na superfoods. Właśnie dlatego różnią się od klasycznych szejków proteinowych i są wybierane częściej. Krótko mówiąc, fit shakes to zamienniki posiłku, które w ramach niskokalorycznej diety mogą prowadzić do redukcji wagi ciała. Zamiennik posiłku jest natomiast pojęciem stosowanym w nauce żywienia i zostało ustanowione przez UE w dyrektywie 96/8/WE. Zamiennik posiłku to artykuł spożywczy do odżywiania niskokalorycznego w celu zmniejszenia wagi ciała, tzn. „żywność przeznaczona do użycia w dietach o ograniczonej zawartości energii w celu redukcji masy ciała, to żywność specjalnie przygotowana, która użyta zgodnie z instrukcją producenta zastępuje całkowicie lub częściowo całodzienną dietę.”

Aby uzyskać maksymalne korzyści ze stosowania fit shakes, ważne jest, aby stały się one częścią świadomego stylu życia. Oznacza to połączenie ich spożywania ze zbilansowaną i zdrową dietą, wystarczającą ilością snu oraz aktywnością fizyczną. Shakes od natural mojo nie są szybkim rozwiązaniem, tzn. aby uzyskać zamierzone efekty, należy je stosować regularnie i konsekwentnie. Można zastąpić nimi 1 do 2 posiłków dziennie, w zależności od osobistych celów. Jeśli celem jest zmniejszenie wagi ciała, można zastąpić 2 posiłki dziennie, dostarczając organizmowi tym samym odpowiedniej ilości składników odżywczych. Jeśli celem jest podtrzymanie aktualnej wagi, można zastąpić jeden posiłek dziennie jako część ogólnej, świadomej praktyki żywieniowej. Jeżeli zaś celem jest przybranie na wadze, wtedy można spożywać jako dodatek do swoich posiłków do dwóch porcji koktajli dziennie.

To wegetariański i bezglutenowy produkt dopasowany do stylu życia nowoczesnych mieszkańców miast. Dzięki nim niezwykle łatwo i w mniej niż minutę przygotujesz posiłek z niezbędnymi składnikami odżywczymi. Co natomiast ważne – fit shakes nie zastępują w 100% codziennej diety, lecz są jej uzupełnieniem i służą do wspierania świadomego i zdrowego stylu życia.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera