PUKY – rowery dziecięce i nie tylko

Wszyscy dobrze znamy rowerki biegowe dla najmłodszych producenta PUKY.

Czy znacie jednak najnowsze produkty na 2021 r. dostępne już teraz?

Warto przyglądnąć się nowościom a szczególnie modelowi CYKE, który łączy cechy najlepszego  flagowego ultra lekkiego modelu LS-PRO oraz posiada całą gamę dodatków.

Model CYKE to młodszy brat wyżej wspomnianego flagowego modelu. Dostępny dla dzieci od 3 roku życia. Z całym dodatkowym osprzętem waży zaledwie 7,9  kg oczywiście można zdemontować dodatkowe akcesoria według potrzeb i tym samym jego waga może wynieść niespełna 7 kg.

Rower posiada sportową geometrię, lekką aluminiową ramę, widelec, korbę oraz kierownicę.  Nisko poprowadzona rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Szeroki wachlarz rozmiarów kół, od 16 do 24 cali czyni z niego model który może towarzyszyć Twojemu dziecku od najmłodszych lat aż po młodzieżowe wycieczki z rodziną czy paczką znajomych.

PUKY CYKE dodatkowo wyposażony jest w podpórkę, błotniki, osłonę kierownicy czy dzwonek.

Wszystkie rowery PUKY posiadają 5 letnia gwarancje, producent zapewnia również dostępność części zamiennych do 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu.
Kupując rowery PUKY wspieramy również polską gospodarkę ponieważ duża część produkcji realizowana jest właśnie w Polsce.

PUKY to nie tylko rowery ale również hulajnogi i pojazdy 4-kołowe dla niemowlaków rozwijające motorykę i kształtujące koordynacje  ruchu. Wszystkie produkty znajdziecie na stronie producenta.

www.puky.pl

zamowienia@rowerypuky.pl

www.trwsport.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera