Rosafilo

Produkty marki ROSAFILO to połączenie natury i piękna. Nadbałtycka przyroda stała się dla nas inspiracją do stworzenia wyjątkowych i w 100% naturalnych kosmetyków. Naszym głównym założeniem jest podarowanie kobietom produktów, które będą zarówno piękne na zewnątrz jak i piękne wewnątrz dzięki składnikom w nich zawartych. Kosmetyki marki ROSAFILO w swoim składzie mają certyfikowane surowce roślinne i mineralne.

Jak to wszystko się zaczęło…

Kilkanaście lat temu w trakcie turystycznej wędrówki spotkałam młodą kobietę o nieskazitelnej cerze. Wyznała, że sekretem urody w jej rodzinie są naturalne pilingi. Zaintrygowało mnie to. Generalnie nie mogłam używać kremów ogólnie dostępnych – zawsze po ich użyciu miałam problem, a moja skóra reagowała alergicznie. Zaczęłam studiować literaturę na temat kosmetyków naturalnych i tworzyć pierwsze kompozycje. Sięgając wstecz widzę siebie jako dziecko z moją babcią Franią zbierające różne zioła z których sporządzała mikstury a także kosmetyki (przed II wojną babcia była uznaną zielarką).

Po latach powróciłam do tego zbierając płatki dzikiej róży, która ścieli nadmorskie tereny w pobliżu Koszalina. Przez lata robiłam naturalne kosmetyki wyłącznie hobbystycznie dla pożytku i przyjemności swojej, mojej rodziny i znajomych obdarowywanych nimi przy różnych okazjach. Do czasu aż moi bliscy będąc pod wrażeniem tego co tworzyłam zaczęli nakłaniać mnie do zajęcia się tym w sposób, w pełni profesjonalny.

W ten sposób z pomocą całej rodziny, pojawiła się nowa marka. Nazwa ROSAFILO – czyli upodobanie róży – nawiązuje do naszych nadmorskich pól tego kwiatu. Podtytuł „NATURA & PIĘKNO”, a także hasło „WITAMY W KRAINIE PRZYJEMNOŚCI” są naszym przesłaniem.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na kosmetyki naturalne?

Cóż, chemia jest świetna, ułatwia życie w wielu dziedzinach, przedłuża także żywot kosmetyków produkowanych wielkoseryjnie, z bardzo długą datą ważności. Dotyczy to zwłaszcza kosmetyków zawierających wodę niezbędną w kremach, szamponach etc – bez konserwantów nie da rady! Wielu osobom to nie przeszkadza. Ponadto takie produkty mogą być tańsze – co dla dużej grupy osób ma wielkie znaczenie. Z drugiej strony część osób po prostu nie może lub nie chce używać wielkoseryjnych kosmetyków. To dla nich tworzymy pilingi , masła i sole z naturalnych komponentów. Regularne stosowanie pilingu na cale ciało poprawia krążenie krwi, usuwa toksyny, zmniejsza oznaki starzenia się skóry. Masła do ciała nawilżają , natłuszczają, pięknie pachną i pełnią dodatkowe role np. masło kokosowe z trawą cytrynową relaksuje i odstrasza komary (a także kleszcze), masło różane działa odmładzająco na cerę, masło kakaowo – migdałowe doskonałe jest przed jak i po opalaniu, ochronne zapobiega rozstępom itd. Sole kąpielowe działają w różnych kierunkach: relaksują, uspokajają, wyciszają, orzeźwiają, pobudzają, rozgrzewają, a sól jaśminowa kieruje myśli w stronę sypialni…Czyli – prawdziwa KRAINA PRZYJMENOŚCI ( i zdrowia)!

Naturalność, relaks, luksus, jakość to wszystko, co przekazujemy w naszych produktach.

Rosafilo.pl
ul. Orzechowa 17, 75-637 Koszalin
Telefon: 517 092 319 | Napisz do nas: sklep@rosafilo.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera