Senkara

SENKARA to polska marka stworzona z pasji do natury przez absolwentkę Politechniki Warszawskiej, doktor nauk chemicznych w dyscyplinie biotechnologii dr Elżbietę Senkarę.

„Nasze kosmetyki to starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki najwyższej jakości, połączone ze sobą według autorskich receptur. Wszystkie produkty wytwarzamy ręcznie z poszanowaniem środowiska. Pomysł marki zrodził się z zamiłowania do nauki, zgłębiania tajników chemii i kosmetologii oraz z własnego zapotrzebowania na wysokiej jakości produkty do pielęgnacji. Nasze kosmetyki powstają z połączenia miłości do natury z profesjonalną wiedzą i doświadczeniem.” – mówi dr Elżbieta Senkara.

Skóra przyszłych mam oraz ich maluszków potrzebuje szczególnej troski. W asortymencie Senkary znajdziesz szereg produktów, które świetnie zadbają o zdrowie i komfort nawet najbardziej wymagającej skóry. Sięgnij po delikatne mydła w kostce, głęboko odżywiające musy do ciała, świetnie nawilżający kwas hialuronowy, świeże dezodoranty czy orzeźwiające hydrolaty – naturalne toniki. Wszystkie naturalne i pachnące!

Poznaj Senkarę bliżej na www.senkara.pl

  

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera