Suavinex

ŚWIAT AKCESORIÓW PREMIUM DLA NAJMŁODSZYCH

Od 1983 roku jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla dzieci. Naszym celem jest opracowanie zdrowych, innowacyjnych rozwiązań, zaspokajających potrzeby niemowląt, oraz ich rodziców. Osiągamy to inwestując w innowacje (nie tylko naukowe, ale także estetyczne) i stale poprawiając nasze standardy jakości. Zawsze staramy się bacznie obserwować, co nowego dzieje się w naszym otoczeniu, by w porę zauważyć możliwości zaskoczenia naszych klientów kreatywnymi, innowacyjnymi pomysłami. Wszystkie butelki i akcesoria do karmienia, oraz smoczki Suavinex produkowane są w Europie – Hiszpania i Słowacja od ponad 35 lat i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje. Dzięki wysiłkom i ciągłym innowacjom oferujemy pełny katalog produktów z materiałami bez bisfenolu A, całkowicie bezpiecznych dla najmłodszych.

POMAGAMY DZIECIOM ROSNĄĆ ZDROWO I SZCZĘŚLIWIE

Naszą misją jest sprawienie, aby życie niemowląt i małych dzieci było łatwiejsze i przyjemniejsze. Dlatego też stworzyliśmy serię produktów wspomagających karmienie piersią, pomagających w trudnym czasie ząbkowania, stymulujących rozwój psychomotoryczny niemowląt, akcesoriów do karmienia, kosmetyków dla przyszłych i obecnych mam oraz dzieci.

Z MYŚLĄ O MALUCHACH I ICH RODZICACH

Nasze produkty wytwarzamy z miłością i troską, wierzymy w każdy produkt, który oddajemy w Wasze ręce. Jakość i bezpieczeństwo są najważniejszymi cechami naszych produktów. Wiemy, że kiedy stajesz się rodzicem, wkraczasz w zupełnie inny wymiar, w którym na świecie nie ma nic ważniejszego niż Twoje dziecko. Dlatego naszym celem jest zagwarantowanie i pomoc Ci w zapewnieniu dziecku dobrego samopoczucie, a wraz z nim Twojego spokoju ducha i szczęścia. Zaufali nam tacy znani rodzice jak Cristiano Ronaldo, Shakira i Pique, czy Hiszpańska Rodzina Królewska i wielu innych.

PO PIERWSZE JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy certyfikat Aenor zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2000 i jesteśmy członkami European Committee for Child Use and Care Articles, organu odpowiedzialnego za opracowywanie i aktualizację przepisów dotyczących produktów do pielęgnacji dzieci. Wszystkie smoczki naszych butelek i smoczków są zalecane przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP) i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodoncji (ASIO)

Ponieważ jakość naszych produktów oznacza dla Was – rodziców spokój ducha, Wasze zaufanie do naszej marki jest dla nas największym wyróżnieniem.

 

Sprzedaż detaliczna
zapraszamy do sklepów partnerskich

Sprzedaż hurtowa
Wyłącznym dystrybutorem marki Suavinex w Polsce jest:

Trading Group Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 1/2, 31-136 Kraków

living@suavinex.com.pl

Przedstawicielem handlowym jest:

Justyna Bernad

telefon: 694 039 448

mail: info@suavinex.com.pl

 

Zapraszamy do kontaktu!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera