ULGA OD BÓLU I DYSKOMFORTU

ULGA OD BÓLU I DYSKOMFORTU: wielorazowy plaster elektryczny na bóle miesiączkowe oraz sztyft na ukąszenia komarów

Beurer – Twój specjalista od zdrowia i dobrego samopoczucia

Beurer to niemiecka firma prężnie działająca na rynku zdrowia, urody i dobrego samopoczucia już od 1919 roku. Mamy wszystko, co potrzebne do zdrowego i nowoczesnego stylu życia – dla całej rodziny: Mamy, Taty i ich pociech, już od najmłodszych lat.

💕 Od kategorii Wellbeing (rozgrzewające koce elektryczne, masażery, terapia światłem), przez Beauty (depilacja, piękne dłonie i stopy, włosing), Health (inhalatory, termometry, rozgrzewające plastry na miesiączkę), aż po Baby (wagi dziecięce, elektroniczne nianie, laktatory, podgrzewacze) – to tylko niektóre z naszych kategorii, które mogą Cię zainteresować.

☀️ Letni sezon w pełni, dlatego dziś polecamy Ci dwa wyjątkowe urządzenia od Beurer, które są niezbędnymi towarzyszami w podróży i nie tylko: dla Mamy – elektryczny plaster wielorazowy EM 55 łagodzący ból miesiączkowy, a dla całej rodziny – sztyft do uśmierzania objawów po ukąszeniach owadów BR 90!

Jeżeli bóle menstruacyjne lub dolegliwości związane z endometriozą zaburzają Twoje normalne funkcjonowanie, a miesiączka sprawia, że musisz przekładać plany – wielorazowy plaster Beurer EM 55 to coś dla Ciebie. Sprawdź, na czym polega jego magia!

Czym jest EM 55?

🌡️ Beurer EM 55 Menstrual Relax+ to przełomowe urządzenie opracowane w celu łagodzenia bólu dyskomfortu menstruacyjnego lub związanego z endometriozą –  bez konieczności stosowania leków. EM 55 to niewielki, dyskretny plaster, który działa dwutorowo: za pomocą delikatnych impulsów elektrycznych (TENS) oraz opcjonalnej funkcji rozgrzewania.

Jak to działa?

TENS to technologia wykorzystująca bezpieczne impulsy elektryczne docierające przez skórę do nerwów. Ten rodzaj elektrostymulacji powoduje zablokowanie sygnałów bólowych wysyłanych do mózgu, zapewniając skuteczną ulgę w bólu. Jest to medycznie potwierdzona metoda.

Dodatkowo EM 55 posiada wbudowaną opcjonalną funkcję ciepła. To bezpieczna forma rozgrzewania utrzymująca stałą temperaturę podczas sesji. Zapomnij o termoforze z wrzątkiem, który niesie ryzyko poparzeń!

Dlaczego warto?

 • Naturalna ulga od bólu – bez leków
 • Regulacja temperatury
 • 15 poziomów intensywności TENS do wyboru
 • Elastyczna konstrukcja dostosowująca się do kształtu ciała
 • Dyskretny wygląd, łatwy do ukrycia pod ubraniem
 • Wielorazowość

Jak zastosować EM 55?

 1. Przyklej plaster na podbrzusze tak, aby było Ci wygodnie i komfortowo,
 2. Wybierz preferowane ustawienie TENS i ewentualnie temperaturę rozgrzewania,
 3. Ciesz się 20-minutową sesją i naturalną ulgą od bólu!
 4. Urządzenie wyłączy się automatycznie.

W domu, w pracy, a może na spacerze z dzieckiem: niech miesiączka już więcej nie pokrzyżuje Ci planów. W końcu – gdy nadejdzie czas wyczekiwanego urlopu ostatnie, czego chcemy, to cierpieć z powodu bólu menstruacyjnego, zamiast zwiedzać muzea lub wędrować po górach! A jeśli planujesz spędzić czas pod namiotem lub nad jeziorem, a może zaprosić znajomych na grilla… Z pewnością pojawią się tam również nieproszeni goście w postaci komarów i innych insektów. Wtedy sztyft do uśmierzania objawów po ukąszeniach od Beurer okaże się nieoceniony!

CZYM JEST BEURER BR 90?

🦟 To kompaktowy, praktyczny sztyft z wbudowaną grzejącą płytką ceramiczną, której przyłożenie do ukąszonego miejsca powoduje redukcję swędzenia i opuchlizny.

Jak to działa?

Nagrzanie płytki ceramicznej do bezpiecznej temperatury 50 °C powoduje lokalną hipertermię skóry (znaczne podniesienie temperatury), dzięki czemu odczuwana jest natychmiastowa ulga od swędzenia i obrzęku.

Dlaczego warto?

 • Łagodzenie objawów po ukąszeniu bez użycia żadnych środków chemicznych,
 • Kompaktowość i poręczność – idealny w podróży,
 • Błyskawiczne działanie,
 • Dwa programy do wyboru,
 • Światło do precyzyjnej aplikacji również w ciemności.

Dla kogo?

 • Dzieci powyżej 3 lat (pod nadzorem),
 • Młodzieży i dorosłych,
 • Kobiet w ciąży.

Jak zastosować BR 90?

 1. Włącz urządzenie,
 2. Przyłóż płytkę do ukąszonego obszaru skóry i naciśnij przycisk,
 3. Wybierz odpowiedni program,
 4. Po sygnale dźwiękowym oddal urządzenie od skóry.

✨ Zastosowanie zarówno plastra menstruacyjnego EM 55, jak i sztyftu na ukąszenia BR 90 to bułka z masłem. To praktyczne i kompaktowe urządzenia do zabrania ze sobą, aby zapobiec bólowi i dyskomfortowi, które mogą skutecznie zepsuć każdą podróż. A po wakacyjnych przygodach… korzystaj z nich w domu zawsze, gdy będziesz tego potrzebować!

Więcej informacji, infografik i odpowiedzi na pytania znajdziesz na:

https://www.beurer.com/pl/l/em50-menstrual-relax/ (EM 55)

https://www.beurer.com/pl/l/uzdrawiacze-po-ukqszeniu-owadow/ (BR 90)

Zapraszamy również do kontaktu z Obsługą Klienta: sklep@beurer.pl

🔥 Mamy dla Was coś specjalnego: kod rabatowy 15%, który działa na produkty EM 50 i EM 55 oraz BR 10, BR 60 i BR 90: mama15summer

Kod rabatowy jest ważny do 30.09.2024! To świetna okazja, aby wyposażyć się w niezbędnych towarzyszy letnich przygód 💗 ☀️

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera