Vi-GGa-Mi

Marka Vi-GGa-Mi to polska marka, która powstała ponad 30 lat temu. Specjalizuje się w produkcji obuwia dziecięcego. Dzięki tak długiej obecności na rynku oraz wypracowanej przez lata elastyczności w podejściu do potrzeb klientów, firma może pochwalić się dużym doświadczeniem praktycznym wykorzystywanym zarówno w procesie projektowania wzorów jak też w samym procesie produkcji. Własny dział projektowania owocuje oryginalnością wzornictwa nie tylko w wymiarze konstrukcyjnym obuwia, ale też pozytywnie zaskakuje różnorodnością materiałów oraz spodów. W produkcji używamy bawełny (wyściółka, czyli wnętrze obuwia, z którym styka się stopa dziecka jest produkowane w Vi-GGa-Mi wyłącznie z bawełny), cholewki są natomiast z bawełny lub poliestru, który daje nieograniczone możliwości zastosowania kolorów. Lekkie, bezwonne i elastyczne spody to zasługa specjalnego składu tworzywa PVC.

Firma z największą starannością dba o każdy element konstrukcji obuwia, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo użytkowania i wygodę poruszania się w bucikach. Zgodnie z zasadami poprawności konstrukcyjnej obuwie posiada m.in. odpowiedniej wysokości usztywniony zapiętek, który utrzymuje stopę dziecka w prawidłowej pozycji, pomimo, iż jest to obuwie ogólnego użytku, a nie specjalistyczne. Ponadto modele obuwia w szerokiej ofercie posiadają regulowane zapięcie (rzepy, klamerkę lub wysokiej jakości gumki), dzięki czemu mogą być użytkowane przez wszystkie dzieci, gdyż można dobrać odpowiedni wzór do tęgości stopy dziecka. Klient ma tutaj szeroki wybór, nie tylko w zakresie preferowanej kolorystyki czy zdobień, ale również w zakresie odpowiedniej regulacji, wzuwalności i zapewnienia wygody w noszeniu. Obuwie dzięki technologii produkcji, jaka jest stosowana, co do zasady  w standardzie nie wymaga dodatkowej wkładki, ale dla wygody Małych Klientów firma umożliwia opcję zakupu butów zarówno w standardzie, z wkładką skórzaną jak też atestowaną absorpcyjną wkładką Actifresh. W ofercie jest obuwie w rozmiarach od 18 do 36. Na stronie sklepu internetowego Producenta znajdziemy też informacje o długości wkładki w każdym modelu i rozmiarze, co zdecydowanie ułatwi Mamom dopasowanie obuwia do stopy dziecka.

Produkowane w Vi-GGa-Mi obuwie tekstylne dla dzieci jest przewiewne, dzięki czemu stopa małego użytkownika na pewno nie ulegnie przegrzaniu. Przewiewność stopie zapewniają również specjalnie zaprojektowane spody obuwia. Ich kształty zostały opracowane w dziale wzorniczym. Specjalne stożkowe otwory wentylacyjne w podeszwie odprowadzają na zewnątrz ciepło powodując, że stopa się nie przegrzewa i mniej poci, a stożkowy kształt nie przepuszcza do wewnątrz wilgoci. W ofercie znajdują się buty do szkoły, przedszkola i do użytku na zewnątrz  – poza okresem zimowym.

W każdym sezonie firma poszerza ofertę o nowe wzory i wprowadza nowe opcje kolorystyczne oraz niebanalne wzory spodów, aby usatysfakcjonować każdego z Klientów.

Obuwie Vi-GGa-Mi znajdziecie Państwo w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju oraz w sklepach internetowych. Pełna oferta producenta na stronie viggami.com.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera