Nasza pasja do szycia odzieży zaczęła się ponad 20 lat temu- zainspirowaliśmy się ciałem kobiety i macierzyństwem. Dzięki temu  zaczęliśmy tworzyć modę dla tak wyjątkowej klientki, jaką jest ciężarna i karmiąca mama oraz jej dziecko.

Nasze wyroby projektujemy od podstaw: sami wybieramy najlepsze jakościowo materiały, tworzymy formy, szablony, wybieramy dodatki i szyjemy nasze kolekcje.

W naszej ofercie  znajdziesz ubrania dla ciężarnych i karmiących mam. Dysponujemy dużym wyborem legginsów, spodni i spódnic ciążowych. Ponadto znajdziesz u nas topy, bluzki, bluzy, tuniki swetry ciążowe i do karmienia. Mamy nadzieję, że zachwycisz się także kolekcją pięknych sukienek ciążowych i dla karmiących mam.

Specjalnie dla potrzeb mamy przygotowaliśmy też ofertę bielizny, bielizny nocnej i akcesoriów tj. majtki ciążowe, koszule nocne i koszule do kangurowania, szlafroki, czy przedłużki do biustonosza.

Moda ciążowa pasjonuje nas, dbamy o każdy szczegół – dla nas najważniejsze jest zadowolenie mam. Pragniemy służyć Ci naszym doradztwem w tym najpiękniejszym okresie, jakim jest ciąża i macierzyństwo.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera