Jesteśmy światowym liderem oferującym wszystko, co potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium. Tworzymy wydajne filtry akwariowe, skuteczne grzałki, oszczędne oświetlenie, nowoczesne zbiorniki, a także skompletowane gotowe zestawy. Znajdziecie u nas akwaria od wersji nano aż po zbiorniki 400-litrowe. Mamy także linie dedykowane akwarystyce morskiej oraz produkty do założenia oczka wodnego. Stale wprowadzamy na rynek innowacje i niespotykane dotąd rozwiązania technologiczne. Coś odpowiedniego znajdą u nas dla siebie zarówno początkujący, jak i doświadczeni akwaryści.

Aquael to 40 lat tradycji. Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że wysokiej jakości produkty, które wybierają pasjonaci z całego świata w całości powstają w Polsce, w Suwałkach. Możesz mieć pewność, że szkło na szyby akwariowe, gąbka w twoim filtrze czy solidna i odporna na wilgoć szafka pod zbiornik powstały ze starannością w Polsce.

Produkty Aquael można znaleźć w sklepach zoologicznych w całym kraju. Z łatwością zamówicie je w internecie. Na stronie aquael.pl dostępna jest pełna linia produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań czekają na was profesjonalni doradcy Aquael.

Aquael to także marka rozpoznawalna na całym świecie. Produkty z charakterystycznym logo firmy dostępne są w ponad 100 krajach na 6 kontynentach. Niezmiennie bogatą ofertę rokrocznie wzbogacamy o nowe produkty.

aquael.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera