Firma BRISTA zapewnia Państwu pełen asortyment szczotek do masażu ciała, wykonanych w Polsce przez wiodącego, polskiego producenta. Naszym celem jest utrzymanie najwyższej jakości wyrobu, jako punktu odniesienia dla pozostałych producentów.
Ręczne wykończenie każdej szczotki zapewnia dbałość o detale oraz niepowtarzalność każdego egzemplarza.
Nasze szczotki wykonujemy tradycyjnymi, dopracowanymi na przestrzeni lat metodami rzemieślniczymi, gwarantującymi najwyższą jakość i użyteczność wyrobu.
W firmie BRISTA ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, jak też procesu ich wytwarzania. Świadomie i odpowiedzialnie gospodarujemy surowcami. Cierpliwie sezonowane, pochodzące z polskich lasów drewno na każdym etapie obróbki posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council ® – Rada ds. Zrównoważonej Gospodarki Leśnej).
Odpowiadając na potrzeby klientów, ofertę naszych szczotek uzupełniliśmy o bogaty asortyment wspaniałych, najwyższej jakości mydeł naturalnych, ręczników Hammam i innych wyjątkowych akcesoriów.
Jesteśmy naprawdę bardzo dumni z tego, że wybierają Państwo nasze produkty. Dla nas to największa nagroda za wysiłek i zobowiązanie do utrzymania najwyższej jakości wyrobów.

biuro, magazyn – odbiór osobisty: ul. Robotnicza 72 lok. 127

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera