Bycie mamą to najpiękniejsza przygoda życia, choć z pewnością nie jest najłatwiejsza – zwłaszcza w pierwszych dniach obcowania z maluszkiem. Zmęczenie, stres i ból pleców potrafią nie tylko zakłócić radość z macierzyństwa, ale i utrudnić codzienne funkcjonowanie.
Z pomocą przyjdą urządzenia masujące niemieckiej marki Casada healthcare.

Dzięki masażerom Casada wykonasz masaż całego ciała we własnym domu, wtedy, kiedy będziesz na to miała czas i ochotę. Regularny masaż pomoże rozluźnić spięte mięśnie i umożliwi głęboką relaksację, poprawi Twoje samopoczucie, ułatwi zasypianie i dodatnio wpłynie na jakość snu.

Gdy zakończysz już połóg i będziesz chciała powrócić do aktywności fizycznej, odzyskać formę sprzed ciąży czy zgubić nadprogramowe kilogramy, z pomocą przyjdzie platforma wibracyjna PowerBoard 3.0. Dzięki niej wykonasz kompleksowy trening całego ciała, pobudzając do pracy wszystkie mięśnie, a bezpłatna konsultacja dietetyczna, którą dostaniesz w prezencie pomoże Ci szybciej osiągnąć wyznaczone cele.

Casada wpiera mamy. Z kodem „MAMA” otrzymasz 5% rabatu na zakup urządzeń masujących oraz platformy wibracyjnej PowerBoard 3.0

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera