NASMED istnieje na rynku od wczesnych lat 90-tych. W roku 2012 rozszerzyliśmy naszą działalność, otwierając w Warszawie Specjalistyczną Przychodnię Medyczną NASMED. Wieloletnie doświadczenie w organizacji i  zarządzaniu ochroną zdrowia pozwoliło nam na uruchomienie placówki medycznej  spełniającej najwyższe współczesne standardy diagnostyki i leczenia. Dzięki tej inicjatywie zwielokrotniliśmy swój potencjał, możliwości rozwoju i świadczenia usług medycznych o najwyższej jakości. Wspólnie tworzymy zespół lekarzy składający się z najlepszych specjalistów.

Naszym Pacjentom zapewniamy diagnostykę i leczenie przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego. Misją naszej Przychodni jest świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie, w sposób przyjazny i kompleksowy, a przede wszystkim w poszanowaniu Praw Pacjenta.

W kręgu usług Centrum Medycznego NASMED znajdziecie Państwo kompleksową diagnostykę oraz zabiegi odpowiadające najwyższym standardom współczesnej medycyny. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści. Dbamy o komfort naszych Pacjentów, stosując nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody. Sprawdźcie Państwo, jakie zabiegi i badania oferuje Centrum Medyczne NASMED.

W Klinice Flebologii prowadzona jest kompleksowa diagnostyka chorób układu krążenia. Badanie USG-Doppler pozwala na skuteczną ocenę przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Lekarz może dokładnie ocenić gdzie krew płynie wolniej, gdzie szybciej, a gdzie się cofa. To bardzo ważne badanie w diagnostyce zwężeń miażdżycowych, niedrożności w tętnicach, rozpoznaniu zakrzepicy itp. Nasi specjaliści wykonują m.in. laserowe usuwanie żylaków oraz skleroterapię. To nieinwazyjne metody, dzięki którym już na drugi dzień można powrócić do codziennej aktywności.

Przychodnia NASMED oferuje również profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Na liście dostępnych zabiegów znalazło się m.in. laserowe leczenie hemoroidów – nowa jakość w proktologii. W rozpoznaniu chorób układu pokarmowego duże znaczenie mają badania USG, gastroskopia oraz kolonoskopia z biopsją. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, dbając o komfort Pacjenta. Stosujemy nowoczesną aparaturę i znieczulenia.

Położnictwo i ginekologia, w tym także estetyczna, są ważną częścią oferty specjalizacyjnej centrum NASMED. Wykonujemy badania profilaktyczne, leczymy choroby układu rozrodczego kobiet, prowadzimy konsultacje w zakresie doboru metody antykoncepcyjnej, prowadzimy ciąże. Przyszłe mamy wykonają u nas wszelkie niezbędne badania prenatalne, w tym m.in. USG 3D i 4D, test PAPP-A, echo serca płodu i inne.

W NASMED znajdziecie Państwo również diagnostykę endoskopową, zabiegi chirurgii jednego dnia, profilaktykę i badania z zakresu kardiologii i urologii. Zapraszamy również do naszego nowoczesnego Centrum Leczenia Otyłości.

Serdecznie Zapraszamy! Zespół Specjalistycznej Przychodni Medycznej NASMED

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera