Podobno mówi się, że kobieca torebka nie jest po to, by w niej coś znaleźć, tylko po to, by było w niej wszystko. Potwierdzają to zarówno aktywne Office Women, których torebka na co dzień musi pomieścić komputer, dokumenty i kalendarz oraz mamy, które w swej torebce zawsze znajdą zabawkę, lizaka, krem czy plasterek. Nie ważne co jest w Twojej torbie. Ważne, by wyrażała ona Ciebie i Twoją osobowość. W tym pomogą Ci torby Dampai.

Jeśli szukasz torby, która będzie miała niespotykany styl oraz ogromny wybór faktur i kolorów,  sprawdź co w swojej kolekcji ma marka Dampai Warsaw. Począwszy od super wygodnych, łatwych w czyszczeniu torebek silikonowych, przez wytrzymałe i dostępne w wielu kolorach modele ze skóry regenerowanej, skończywszy na eleganckich modelach z trwałego i lekkiego tworzywa Eva.

Wybierając markę Dampai Warsaw możesz bawić się modą. Większość torebek zmienia swój kształt, rozmiar oraz rodzaj paska. Możliwości jest wiele. Wszystko po to by dopasować się do danej chwili, stylizacji czy potrzeby. Torebka może zmienić się z obszernej shopper bag, czy w małą kopertówkę dosłownie w minutę. Znajdziecie też model skórzanej Lilly, która z eleganckiej, zmienia się wygodny plecak. Kolekcja Dampai Essentials prezentuje dostępne w Polsce modele, które można kupić online na www.dampaiwarsaw.pl

Wszystko to w duchu zrównoważonego rozwoju marki i dbałości o środowisko naturalne. Materiały Dampai są trwałe, dlatego torba nie będzie produktem na jeden sezon, ale posłuży Ci bardzo długo. Przy tym skóra regenerowana jest materiałem tworzonym z resztek skóry naturalnej, która stałaby się odpadem, gdyby nie technologia, którą wykorzystuje się w manufakturach Dampai. Torby szyte są z poszanowaniem praw pracowników w lokalnych, małych fabrykach we Włoszech.

Jeśli jesteś świadomym konsumentem  i szukasz produktów wyjątkowych, wartościowych i etycznych,  to sprawdź co oferuje Dampai Warsaw. Marce przyświeca odpowiedzialne podejście do mody, gdzie ogranicza się zużycie skór zwierzęcych, a do produkcji toreb i biżuterii wykorzystuje silikon i inne nietoksyczne, antyalergiczne i przyjazne środowisku materiały.  Dampai tworzy torebki, które pomieszczą wszystkie Twoje skarby. Będą funkcjonalne i różnorodne, a przy tym bajecznie kolorowe i piękne. Dampaì is easy, is fun, is smart… it’s you.

Zdjęcia: Blisko Studio

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera