Jesteśmy firmą realizującą się w projektowaniu i szyciu ekskluzywnej i modnej odzieży ciążowej. Współpracujemy z wykwalifikowanymi konstruktorami i wykonawcami, starając się jak najlepiej łączyć ich umiejętności i wiedzę z naszymi pomysłami.

Danica to słowiańskie imię oznaczające dziecko darowane przez Boga. Każde dzieciątko w łonie swojej mamy, jak i ona sama zasługują na specjalnie traktowanie. Przyszła mama musi zawsze wyglądać i czuć się inaczej niż zwykle z ważnego powodu: pod jej sercem rośnie najcenniejszy prezent, jaki w życiu można otrzymać.  Danica to też majestatyczna kobieta – pracowita, utalentowana i towarzyska. Taka Danica to każda z nas, to tysiące kobiet, które przez dziewięć miesięcy nie rozstają się ze swoim rosnącym Skarbem.

Dlatego, chcemy Was rozpieścić strojami zaprojektowanymi dla kobiet w odmiennym stanie. Pragniemy, by dodawały Wam uroku i pewności siebie, bo jesteśmy takie jak Wy i dobrze wiemy, że spełniacie się zawodowo, towarzysko i artystycznie. I właśnie dlatego musicie wspaniale wyglądać. Szczególnie teraz – w tym wyjątkowym okresie swojego życia.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera