Apteki Dom Leków związane są z polskim rynkiem farmaceutycznym od ponad 25 lat. Pierwsza Apteka pod szyldem „Dom Leków” została otwarta w Gdyni w 1990 roku i nadal nieprzerwanie prowadzi swoją działalność. Kolejne Apteki powstały w oparciu o tradycję i doświadczenie farmaceutyczne zdobyte na przestrzeni lat, aktualizowane o zmieniające się warunki podstawowej opieki farmaceutycznej. W chwili obecnej na terenie Polski jest otwartych 70 Aptek Dom Leków, w tym apteki całodobowe i otwarte przez 7 dni w tygodniu.

Pacjenci w naszych aptekach doceniają wysoce wykwalifikowany i kompetentny personel, kierujący się przede wszystkim dbałością o dobro Pacjenta i zasadą jego profesjonalnej obsługi, a także szeroki asortyment leków, suplementów diety, dermokosmetyków oraz podstawowego sprzętu medycznego. Wychodząc naprzeciw stale rosnącej ofercie farmaceutycznej dbamy również o rzetelny wybór oferty przedstawianej naszym Pacjentom.

Naszym celem jest kontynuowanie rodzinnej, farmaceutycznej tradycji Aptek Dom Leków jako aptek przyjaznych Pacjentowi. Jednocześnie prowadzimy dynamiczny rozwój, dbając o najwyższe standardy obsługi.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera