EBENICA COFFEE

Poznaj nasze kawy bezkofeinowe Zero i Siesta. Są pełne pysznego smaku i zdrowych antyoksydantów, atestowane również dla matek karmiących piersią oraz kobiet w ciąży.

Na temat działania kawy napisano setki książek i prac badawczych. Dziś już wiadomo, że kawa korzystnie wpływa na ludzkie zdrowie. Oprócz tego, że jest przyjemnym rytuałem, który przyczynia się do dobrego samopoczucia psychicznego, picie pomaga zapobiegać cukrzycy, nowotworom, osteoporozie, chorobie Alzheimera i chorobom układu krążenia. Zawiera prawie 200 substancji, które mają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

Jednak są wśród nas również osoby, które chcą lub muszą ograniczyć przyjmowanie kofeiny. Aby nie musieli odmawiać sobie przyjemności picia kawy stworzyliśmy 2 specjalne kawy ziarniste – Ebenica Siesta – kawa o obniżonej zawartości kofeiny oraz Ebenica Zero – doskonała kawa bezkofeinowa.

Jak smakuje kawa bezkofeinowa?

Podobnie jak w przypadku kawy zawierającej kofeinę, smak kawy w filiżance zależy głównie od tego, jakie ziarna zostały użyte do jej przygotowania i jak zostały przetworzone. Kawy Zero i Siesta zawierają wyłącznie 100% kolumbijskiej Arabiki najwyższej jakości, dzięki czemu mają pyszny smak i aromat typowy dla kaw kolumbijskich. W kawie Zero poczujesz czekoladowo-orzechowe tony, natomiast Siesta przemówi do Ciebie migdałowymi tonami i delikatną owocową słodyczą. Wspomniane tony smakowe nie są dodawane sztucznie, jak czasem myślą ludzie, a pochodzą z naturalnych właściwości wybranych ziaren kawy.

Najczystsza technologia produkcji

W przypadku kawy bezkofeinowej, oprócz samego palenia kawy, bardzo ważny jest również sposób, w jaki kawa jest pozbawiona kofeiny. W naszej palarni EBENICA COFFEE używamy wyłącznie kaw przetworzonych w delikatnym, zdrowym i bezpiecznym szwajcarskim procesie wodnym, który nie niszczy typowego pysznego smaku kawy.

Jest to najczystsza technologia produkcji kawy bezkofeinowej, która realizowana jest tylko przy pomocy wody. To duża różnica w porównaniu do tanich kaw bezkofeinowych, które zwykle można kupić w supermarkecie. Spośród nich kofeina jest zwykle usuwana za pomocą dwutlenku węgla lub innych rozpuszczalników organicznych i chemikaliów, takich jak octan etylu lub chlorek metylu. I to zdecydowanie nie jest coś, co chcemy poczuć w filiżance kawy.

Certyfikowana i odpowiednia również dla matek

Nasze kawy Zero i Siesta są przebadane laboratoryjnie i bakteriologicznie oraz certyfikowane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Podczas badań stwierdzono między innymi, że Ebenica Zero i Ebenica Siesta mają wysoką zawartość polifenoli – naturalnych przeciwutleniaczy. Możesz więc cieszyć się wspaniałym uczuciem, że poza piciem smacznej filiżanki kawy robisz również coś dla swojego zdrowia.

Poznaj wiele razy nagradzaną palarnię EBENICA COFFEE

Jesteśmy palarnią wysokogatunkowej kawy, która zdobyła międzynarodowe nagrody w konkursach jakości CoffeeReview i Great Taste za wyjątkowe smaki swoich kaw. Należymy do grona najlepszych palarni kawy w Europie, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo 16 rodzajów kawy, w tym kawę Zero bezkofeinową oraz kawę Siesta o niskiej zawartości kofeiny.

Oferujemy również degustacyjne pakiety z kawą oraz opakowania na prezent, które zadowolą każdego miłośnika wspaniałej kawy.

Kup online z bezpłatną wysyłką

Możesz wygodnie zamówić nasze kawy z bezpłatną dostawą kurierem na terenie całej Polski wpisując kod MAMA w sekcji Zamówienie.

www.ebenica.pl

FB: https://www.facebook.com/PalarniaEBENICA/

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera