Zapraszamy do świata zrównoważonej pielęgnacji skóry, pochodzącej z czystych rejonów Skandynawii.

Ecooking to naturalna, wegańska pielęgnacja skóry, pochodząca z Danii. Marka powstała w 2015 roku, a jej założycielką jest Tina Søgaard, której wizją jest tworzenie tak naturalnych kosmetyków jak to tylko możliwe z bezkompromisowym naciskiem na efekt i jakość, aby spełnić wymagania coraz bardziej świadomych konsumentów.
Produkty powstają w poszanowaniu człowieka i środowiska, zawierają wyłącznie naturalne i organiczne składniki, a ich jakość potwierdzają otrzymane certyfikaty i liczne nagrody. Marka powstała i nadal jest tworzona w Danii, gdzie w małej fabryce wszystkie produkty napełniane są ręcznie.
Ecooking wyróżnia się nie tylko organicznym składem, ale przede wszystkim składnikami o dużej aktywności biologicznej, stanowiąc dla skóry swoistą, odżywczą dietę. Dzięki skutecznemu połączeniu naturalnych składników o działaniu bioaktywnym z bogactwem dobroczynnych minerałów, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych zawartych w organicznych olejach, produkty oddziałują na skórę odżywczo, zapobiegawczo i leczniczo. Dodatkowo marka stosuje podejście zero waste, produkty nie posiadają kartoników zewnętrznych, a opakowania są bezpieczne dla środowiska i nadają się do ponownego przetworzenia.

MOTTO MARKI
Działanie kosmetyku jest najważniejsze, ale musi być tak organiczny
i naturalny, jak to tylko możliwe.

WYSELEKCJONOWANY SKŁAD
Naturalne składniki o bioaktywnym działaniu
100% czyste naturalne i organiczne oleje
100% naturalne olejki eteryczne i ekstrakty zapachowe
W 100% bez parabenów
100% wegańskie (jedynie w balsamach Multibalm i Balsam do ust stosowany jest naturalny wosk pszczeli)
Witaminy i minerały
Antyoksydanty

CERTYFIKATY


Skomponuj najlepszą dietę dla Twojej skóry na www.rawbeautyhouse.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera