Przestrzeń do rozmowy o emocjach

Rozmowy o uczuciach z dziećmi mogą krępować niejednego z nas – rodziców. Wielu z nas po prostu nie wie, jak taką rozmowę przeprowadzić. Powód? Z nami też nikt o tym najczęściej nie rozmawiał w dzieciństwie! Jak zatem reagować na krzyk dziecka i pomóc mu przeżywać złość? Co zrobić, gdy dziecko jest smutne, jak rozmawiać z nim o porażkach? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książkach, ebookach i materiałach pomocniczych Emocjolandii.

Książki, eBooki, zeszyty ćwiczeń, karty pracy, plakaty i gry edukacyjne

Obawiasz się, czy materiały będą skuteczne, czy na pewno pomogą? To normalne. Emocjolandia została stworzona z troską i uwagą. To treści, które są elastycznym źródłem informacji, możesz je dostosować do Waszych potrzeb i możliwości. Użyteczność, a także wyjątkową, bajkową oprawę graficzną potwierdzają zadowoleni rodzice. Emocjolandia znajduje też coraz większe uznanie wśród pedagogów, psychologów oraz terapeutów, którzy na co dzień pracują z dziećmi.

Doświadczenie i autorskie treści

Marta Bartosik to mama i coach oraz twórczyni Emocjolandii. Wspiera innych w wychowywaniu dzieci w zdrowym podejściu do emocji rodzica i dziecka. Uważa, że komunikacja z dziećmi oparta na zrozumieniu i akceptacji to klucz do stworzenia z nimi pięknej relacji na całe życie.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera