Essentia Nature  to włoska marka, oferująca produkty do prania oraz wnętrz. W ofercie firmy znajdziemy perfumy do prania, odświeżacze do tkanin i wnętrz oraz ekologiczne listki do prania.

Perfumy do prania Essentia Nature  produkowane są na bazie najwyższej jakości esencji zapachowych. Naturalne, trwałe i przeznaczone do każdego rodzaju tkaniny. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych płynów do płukania tkanin. Dermatologicznie testowane, zapewniają bezpieczeństwo skórze i ubraniom, gwarantując  jednocześnie wyjątkowo intensywny i trwały zapach. Posiadają formułę dezynfekującą, zapewniającą czystość i świeżość pranych tkanin. Neutralizują nieprzyjemne zapachy

Odświeżacze do tkanin i wnętrz Essentia Nature  wykorzystują innowacyjną formułę, która nie tylko neutralizuje nieprzyjemne zapachy, ale również dezynfekuje, pozostawiając długotrwały, świeży zapach.  Odświeżaczy Essentia Nature  można używać zarówno do perfumowania tkanin, typu ubrania,  zasłony, poduszki, koce, jak również do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, jak  meble, blaty, czy armatura łazienkowa.   Odświeżacze doskonale nadają się do wnętrz samochodów oraz bagażu podróżnego. Można je stosować również do eliminacji nieprzyjemnych zapachów dymu, jedzenia, czy zwierząt domowych w pomieszczeniach. 

Perfumy do prania oraz odświeżacze do tkanin i wnętrze  dostępne są w 10 wyjątkowych zapachach: kwiat bawełny, kwiat lotosu, pudrowy dotyk, argan, białe piżmo, cytrusy i kwiat pomarańczy, wanilia i kaszmir, jaśmin, lawenda, leśne kwiaty.

Ekologiczne Listki do prania Essentia Nature  to wyjątkowy produkt, stworzony z dbałości o środowisko, ale także, a może przede wszystkim o naszą skórę. Listki są hipoalergiczne. Nadają się zarówno do prania białego, jak i kolorowego. Są w pełni rozpuszczalne, nie zostawiając śladów  na tkaninach. Nie zawierają plastiku, są całkowicie biodegradowalne, pakowane w małe, kartonowe opakowanie, które jest wygodne i kompaktowe.  To nowa filozofia ekologicznego prania! Z listkami piorącymi Essentia Nature, troska o naszą planetę spotyka się z codziennością. 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera