Flamingos Clothes to mała marka, którą stworzyły  dwie przyjaciółki, z potrzeby rozwiązania odwiecznego problemu:

Nie mam co na siebie włożyć!

Znasz to uczucie?

Czas z tym skończyć!

Zdecydowałyśmy powiedzieć stanowcze   NIE    modowym kompromisom, gdzie jakość i estetyka rzadko idą w parze. Raz na zawsze rozprawiłyśmy się również z porannymi dylematami przed szafą pełną ubrań. Nasze modele wyposażyłyśmy w wygodne napy, dzięki którym możesz z łatwością nakarmić malucha i wyglądać przy tym jak milion dolarów. Pomysł ten zrodził się kiedy same zostałyśmy mamami, a na rynku dostępne były tylko mało estetyczne sukienki do karmienia. W naszych modelach będziesz się czuć wyjątkowo i komfortowo.

Same testujemy każdy krój, materiał i dodatek, by nasze ubrania mogły sprostać codziennym wyzwaniom kobiety Flamingos. W naszych kolekcjach nie ma miejsca na syntetyki a jedyny trend, za którym podążamy to slow fashion.

My nie ubieramy kobiet, my wydobywamy ich piękno.

Dlatego nasze kroje są    uniwersalne, co pozwoli zaoszczędzić czas, a jednocześnie są bardziej unikatowe od biurowej kiecki. Tworzymy proste, wygodne i jednocześnie piekielnie kobiece sukienki, które możesz nosić od rana do wieczora.

Masz spotkanie biznesowe, a chwilę później biegniesz z dziećmi na plac zabaw? Nic trudnego, sięgasz po nasze ubrania, a szpilki zamieniasz na wygodne trampki i gotowe! We Flamingos   szanujemy planetę i nasze ciało, dlatego   wszechobecnemu w sieciówkach   poliestrowi   mówimy stanowcze   NIE!

Istotna jest dla nas jakość, dlatego całą produkcję wykonujemy w Polsce, w godnych warunkach i na uczciwych zasadach. W naszych kolekcjach znajdziesz kobiece, wygodne i uniwersalne stroje, które podkreślają Twoje atuty. Dominują szmizjerki i sukienki tuby, ale nie zabrakło też uniwersalnego klasycznego tshirta, który udało nam się uszyć z najwyższej jakości bawełny   SUPIMA®, którą sprowadziłyśmy specjalnie z Portugalii od certyfikowanego dostawcy.

We Flamingos wyznajemy zasadę, że ślepe podążanie za trendami jest dla tych, którzy nie mają własnego stylu. Nasza kolekcja, to ponadczasowe kroje, uzupełnione niebanalnym materiałem. Dlatego naszym motto jest:

„Always dress well but keep it simple”
JARED TOMAS

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera