Sorion to kompleksowa pielęgnacja skóry podrażnionej, swędzącej i łuszczycowej. Najważniejszym filarem serii pielęgnacyjnej Sorion jest jej twierdzenie naukowe. Produkty Sorion są wynikiem około 20 lat badań.

Renomowani specjaliści indyjscy, mikrobiolodzy i fitochemicy pracują ramię w ramię, aby badać rośliny pod mikroskopem. Dzieje się tak dlatego, że molekuły, które mają znaczenie, są wrażliwe i podlegają dużym wahaniom w zależności od regionu uprawy, wieku rośliny i procesu ekstrakcji. Ponadto istotne jest, czy wykorzystuje się korę, liście, kwiaty, nasiona czy korzenie roślin oraz w jaki sposób są one suszone i przetwarzane.

Wszystko to zostało skrupulatnie przebadane pod mikroskopem przez indyjskich ekspertów, aby opracować najlepsze możliwe formuły kosmetyczne i zapewnić niezmiennie wysoką jakość produktów.

Składniki aktywne produktów Sorion to:

– Sweet Indrajao

– Kurkuma

– Miodla indyjska

– Manjistha

– Olej kokosowy

– Masło Shea

Obecnie gama produktów Sorion obejmuje: sprawdzony i przetestowany Sorion Repair Cream do intensywnej pielęgnacji suchej, podrażnionej, swędzącej lub łuszczącej się skóry, Sorion Repair Cream Sensitive do długotrwałej pielęgnacji wrażliwej i podrażnionej skóry, delikatne mydło pielęgnacyjne Sorion Repair Soap oraz dwa specjalne produkty do podrażnionej i łuszczącej się skóry głowy: Sorion Repair Head Fluid i Sorion Repair Shampoo.

Firma Frajondo sp. z o.o. jest jedynym w Polsce licencjonowanym dystrybutorem produktów marki Sorion.

www.facebook.com/sorionpolska

www.instagram.com/sorionpl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera