GoDan S.A. od 1991 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją dekoracji i gadżetów imprezowych, strojów, balonów, akcesoriów weselnych, urodzinowych i tematycznych. Jest liderem na rynku i najbardziej rozpoznawalną marka dostarczająca akcesoria zabawowe na przyjęcia.

Firma znana jest z szerokiej gamy balonów (lateksowych i foliowych), dekoracji, ozdób i akcesoriów urodzinowych, ślubnych, na chrzest czy komunie. Jest także producentem strojów karnawałowych oraz przebrań na różne okazje. Oferta marki to autorskie kolekcje dopasowane do lokalnego klienta oraz produkty na licencji np. Psi Patrol, Kraina Lodu, Star Wars, Minecraft, LOL Surprise.

Firma jest właścicielem sieci franczyzowej GoDan Balony i Dekoracje. To format sklepów, w których oprócz produktów party (balony, talerzyki, kubeczki, dekoracje stołu i sali, stroje karnawałowe) oferowana są także usługi pompowania balonów helem, tworzenia dekoracji balonowych (od prostych bukietów balonów, po skomplikowane łuki i ścianki), dekoracji sal (np. ślubnych, balów studniówkowych czy sylwestrowych), oraz personalizacji balonów (balony z imieniem solenizanta). Sieć liczy ponad 120 sklepów w całej Polsce.

Produkty firmy można kupić w wielu sklepach w Polsce oraz w internecie m.in. w sklepie firmowym https://godanparty.pl/

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera