ZIMA Z GRUPĄ PINGWINA!

Ruch jest potrzebny nam wszystkim, a w szczególności dzieciom.

Przebywanie na świeżym powietrzu ma doskonały wpływ na psychikę i ogólny stan zdrowia. Mając częsty kontakt z naturą jesteśmy mniej zestresowani i bardziej kreatywni. Zróbmy naszym najbliższym prezent i spędźmy rodzinnie czas na sankach, łyżwach, nartach lub desce snowboardowej.

Jednymi z najbardziej przyjaznych rodzinom miejsc, gdzie można uprawiać sport i rekreację są

ośrodki Grupy Pingwina, które znajdują się w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra w Kurzętniku). Każdy z tych ośrodków to wyjątkowe trasy narciarskie, naśnieżane i utrzymywane na najwyższym poziomie. Bogata oferta gastronomiczna oraz różnorodność spędzania czasu na świeżym powietrzu sprawia, że każda z rodzin, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Na najmłodszych czekają zimowe raje zabaw, czyli Polany Pingwina, Przedszkola i Szkółki Narciarskie, lodowiska czy zagrody ze zwierzętami. Rodziny zapraszamy na przepiękne spacery ścieżkami prowadzącymi na szczyty wież widokowych (Krynica-Zdrój, Kurzętnik).

Specjalne rabaty dla dzieci takie jak np. stała ulga – 50% ceny karnetu normalnego lub karnet Pingwin PASS do karnetu rodzica, za 1 zł, czynią te miejsca wyjątkowymi na mapie Polski.

Więcej na grupapingwina.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera