Hotel HP Park Plaza**** we Wrocławiu to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Oferuje on wiele udogodnień i atrakcji, które sprawią, że pobyt rodzinny będzie przyjemny i komfortowy.

Hotel znajduje się w centrum Wrocławia, w pieszej odległości od Rynku, w pobliżu terenów zielonych, placów zabaw oraz rodzinnych atrakcji turystycznych, takich jak ZOO, Kolejkowo, Muzeum Iluzji, czy Hydropolis. Hotel dysponuje 177 komfortowymi pokojami i apartamentami, część z nich dostosowanych dla rodzin z dziećmi. Na życzenie, hotel udostępnia łóżeczka dziecięce, kolorową pościel, przewijak, sterylizator butelek i inne potrzebne przedmioty i sprzęty.

Bezpośrednio przed hotelem znajduje się dozorowany parking i garaż podziemny, co jest dużym udogodnieniem dla osób przyjeżdżających własnym samochodem.

W Hotelu znajduje się również pokój zabaw dla dzieci, który może zapewnić dzieciom bezpieczne i atrakcyjne miejsce do zabawy oraz spędzania czasu, szczególnie gdy pogoda nie sprzyja aktywnościom na zewnątrz. Dzieci będą miały możliwość bawić się w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku, co jest idealne dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom dobrą zabawę i rozrywkę. Dzięki temu rodziny mogą spędzać czas razem w przyjemny sposób, nawet wewnątrz hotelu.

Hotel HP Park Plaza posiada Restaurację Panorama, w której serwowane są między innymi dania i desery dla dzieci. Na pewno każde dziecko znajdzie coś pysznego dla siebie.

Hotel przygotował specjalne oferty dla rodzin z dziećmi, w tym pobyt z biletem rodzinnym do Zoo. W ramach tej oferty każde dziecko otrzymuje również upominek od hotelu: https://hotelepark.pl/wroclaw/oferty-specjalne/rodzinny-pobyt-z-biletami-do-zoo

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera