Instytut Wellsense jest profesjonalnym gabinetem relaksacji, redukcji stresu i profilaktyki zdrowia prowadzonym przez Akademię Wellbeing Sp. z o.o.

W naszym Instytucie Wellsense zadbamy, aby Twoje ciało było odprężone, a umysł był spokojny i skoncentrowany. Nauczymy Cię, jak redukować stres, relaksować ciało i wspierać siły witalne organizmu.

Wśród dostępnych zabiegów znajdują się m.in. masaże relaksacyjne, profilaktyczne masaże przeciwnapięciowe, treningi koncentracji uwagi i regulacji emocji – zarówno EEG biofeedback oraz RSA biofeedback połączone z praktyką uważności, sesje wsparcia antystresowego, czy warsztaty mindfulness.

Instytut Wellsense to zespół profesjonalnych specjalistów z obszaru profilaktyki zdrowia, którzy holistycznie pomagają w poprawie stanu zdrowia i dobrostanu psychofizycznego.

Klienci chwalą wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę. Bardzo pozytywnie oceniane są także umiejętności specjalistów i techniki używane podczas zabiegów, które zapewniają optymalne efekty.

Instytut znajduje się na Zaciszu – w zielonej dzielnicy Wrocławia, tuż przy Hotelu GEM w otoczeniu zielonych terenów oraz spacerowych i rowerowych tras nad brzegiem rzeki Odry.

Dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i odprężenie w pędzącym świecie, Instytut Wellsense to idealne miejsce do odwiedzenia.

Zapraszamy! →

https://instytutwellsense.pl/

https://akademiawellbeing.pl/

Możesz umówić się na nasze zabiegi i wizyty również przez Booksy:

https://booksy.com/pl-pl/125375_instytut-wellsense_zdrowie_13750_wroclaw

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera