Kontri to 17 lat tradycji

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży e-commerce działającą na rynku polskim i zagranicznym od czerwca 2006 r. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową, prowadzimy kilka sklepów internetowych i stacjonarnych. Branżą, w której specjalizujemy się od samego początku jest bielizna, w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty ponad 80 producentów, głównie polskich.

Nasz asortyment to także odzież damska, odzież i bielizna dla mężczyzn oraz dzieci. Więcej informacji o naszych sklepach i oferowanych przez nas produktach znajdziesz tutaj: sklepy internetowe, salony stacjonarne i hurtownie.

Wysoka jakość obsługi klientów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dostawcami oraz partnerami biznesowymi, którzy są czołowymi firmami w swoich branżach. Nasze starania były niejednokrotnie nagradzane – możemy poszczycić się licznymi wyróżnieniami: jesteśmy laureatem Gazeli Bieznesu, zostaliśmy docenieni przez serwis Opineo.pl oraz w licznych rankingach sklepów internetowych.

Bezpieczne zakupy

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy dokonywane w Kontri.pl były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne. Protokół SSL zastosowany przez Kontri.pl jest efektywnym zabezpieczeniem pozwalającym na zakodowanie przesyłanych pomiędzy Klientem a sklepem danych. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.

Dostępność produktów

Dostępność towaru widoczna jest po zaznaczeniu konkretnego rozmiaru na karcie towaru oraz w podsumowaniu zamówienia w koszyku. W przypadku towarów dostępnych „od ręki”, czas kompletacji i przekazania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 24h (w dni robocze). W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą kredytową, należy pamiętać, że przekazywane są do kompletacji w momencie odnotowania wpłaty na koncie Kontri.pl.

Salony stacjonarne

Osobom nadal mającym opory przed dokonywaniem zakupów przez internet proponujemy zakupy w salonach stacjonarnych, które stanowią połączenie tradycyjnych zakupów z zakupami on-line. W salonie stacjonarnym klienci mogą nie tylko wybierać spośród dostępnego na miejscu asortymentu, ale również mogą odebrać zamówienie złożone przez sklep internetowy (bez ponoszenia kosztów przesyłki), a także przymierzyć bieliznę na miejscu i dopiero wtedy zdecydować o zakupie.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Przeszkolone pod okiem projektantki bielizny marki GAIA ekspedientki naszych salonów stacjonarnych, służą pomocą przy prawidłowym doborze bielizny.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera