Polska marka Kris Line, która powstała w 1992 roku, zdobyła uznanie kobiet na rynku międzynarodowym. Została wielokrotnie wyróżniona nagrodami „Jakość Roku” oraz „Gazele Biznesu”. Prócz bielizny klasycznej marka oferuje również kolekcję dla mam. Produkty cechują się szeroką gamą rozmiarową, wysoką jakością oraz ponadczasowym wzornictwem. Dodatkowym atutem jest wygoda użytkowania w tak szczególnym momencie macierzyństwa.

Pod szyldem marki Kris Line widnieje szeroka oferta odzieży nie tylko bieliźnianej. Prócz klasycznych biustonoszy i majtek, które pojawiają się w wielu krojach, marka oferuje również peniuary, halki, body oraz piżamy z supportem. Ponadto w asortymencie kolekcji plażowej można otrzymać stroje jednoczęściowe, dwuczęściowe, tuniki, sukienki, kombinezony, pareo; natomiast w kolekcji sportowej kompletne zestawy odzieży do ćwiczeń – nie tylko w zakresie bielizny, ale również odzieży tj. legginsy, szorty, bluzki, bluzy czy topy.

Marka Kris Line prężnie wspiera poszerzanie wiedzy o brafittingu. Podczas targów czy też różnego rodzaju wydarzeń skierowanych do kobiet, brand chętnie pojawia się umożliwiając bezpłatny brafitting dla kobiet. Takie spotkania są świetną okazją do indywidualnych rozmów na temat prawidłowego doboru biustonosza do sylwetki.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera