Kim jestem

Kuamka to firma rodzinna stworzona przez poczwórną mamę z doświadczenia, pedagożkę z wykształcenia i duszę artystyczną z usposobienia dla mam i ich Pociech. Tworzymy przede wszystkim kontrastowe artykuły tekstylne dla niemowląt i dzieci, wspierające rozwój sensoryczny.

Wiedza

Na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia wiemy, jak ważne jest rozwijanie potencjału Malucha poprzez dostarczanie mu odpowiednich bodźców z otaczającego go świata od pierwszych
chwil życia. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranej kolorystyce barw, gdyż nasze Maluszki widzą 30 razy słabiej niż my. Zastosowanie zaś różnorodnej faktury materiałów pozwala mu rozwijać zmysły dotyku i słuchu.

Wybrane z miłością

Każdy produkt jest szyty ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół, a wszystkie projekty zostały sprawdzone przez najlepszych testerów – nasze dzieci. Znajdziesz tu przytulne kokony, milusie kocyki, mięciutkie beciki i wszystkie niezbędne przydasie do wyprawki i pokoju Twojego dziecka. Z pod naszej igły wychodzą również tekstylia do wystroju wnętrz w dowolnym zestawieniu kolorystycznym na indywidualne zamówienie.

Najwyzsza jakość

Dbamy również o to, by wykorzystane przez nas materiały były najwyższej jakości i posiadały certyfikaty OEKO-TEX 100, czy też BEZPIECZNY DLA DZIECKA.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera