Jak powstało LaBambino?
La Bambino tworzą dwie osoby, ja i moja inspiracja, córeczka Jagna. To dzięki niej i motywacji męża rozpoczęłam przygodę z szyciem ubranek dla dzieci.
Szycie zawsze było moim marzeniem, zakup maszyny do szycia odwlekałam w czasie, aż w końcu mój Mąż postanowił za mnie i kupił mi ją w prezencie. Pierwotnie miałam szyć jedynie dla siebie, ale ze względu na to, że w brzuszku pojawił sie mały Orzeszek, zaczełam swoją naukę szycia, od sukieneczek dla dziewczynek.
Moje pierwsze kroki z maszyną do szycia
Dzięki uprzejmości koleżanki Agnieszki, zdolnej krawcowej, która pokazała mi jak czytać wykroje i rozpocząć całą przygodę z maszyną małymi krokami doskonaliłam swoje projekty, aż doszłam do momentu, w którym postanowiłam podzielić się projektami z Wami. Początkowo były to tylko sukieneczki, turbany oraz spodenki ale z biegiem czasu i zdobywanymi umiejętnościami do garderoby Jagny dołączyły opaski, bluzki, kombinezony, spódniczki, bloomersy czy też rampersy.
Skąd biorę insiracje?
Moją niezwykłą inspiracją jest Jagna, każde ubranko tworzę najpierw dla niej. Mierzę i dopracowuję, aby ten ,, handmade” był nie tylko piękny ale też praktyczny. Bo łatwo jest dziecko pięknie ubrać, ale musi się też ono czuć w tym komfortowo, a że Jagienka nalezy do bardzo, bardzo ruchliwych dzieci to nie ma tutaj miejsca na coś niewygodnego, bo ten mały buntownik od razu da mi znać.
Nie ukrywam, że jestem osobą szaloną więc ciężko znaleźć wśród tych projektów proste kroje czy też jednolite materiały. Na pewno z biegiem czasu pojawią się też takie projekty ale póki co stawiam na wzorzyste materiały, falbanki i piekne koronki, które dodają bloomersom, spodenkom czy turbanom niezwykłego uroku i niepowtarzalności. Połączenie wzorzystych dołów czy dodatków takich jak turban lub opaska z praktycznym białym body zawsze się sprawdza, a tak jak pisałam powyżej piękno, wygoda i funkcjonalność są nieodłącznymi elementami.
Tak więc witajcie w moim, naszym świecie La Bambino Handmade!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera